"Echo serca" odcinek 2. Magda dowiaduje się o romansie Jana i Joanny. Co zrobi? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Magda pojawiła się w szpitalu, gdzie rozpoczęła pracę. To tu będzie musiała stawić czoła nowym, trudnym przypadkom medycznym i nie tylko. Sprawdź, co wydarzy się w 2. odcinku serialu "Echo serca"!

Multimedia

"Echo serca" odcinek 2. we wtorek, 22.01.2019 o godz. 21:40 w TVP1! - sprawdź program tv

W serialu "Echo serca" poznaliśmy psycholog Magdalenę Borską (Kamilla Baar-Kochańska), która po trudnych doświadczeniach w Londynie wróciła do kraju i znalazła pracę w szpitalu. Tam poznała personel, który ma za sobą traumę - pół roku wcześniej, po pożarze centrum handlowego i kina, do szpitala trafiło kilkadziesiąt mocno poparzonych ofiar. Większości z nich nie udało się uratować.

Bohaterowie nowego serialu TVP1. Kto jest kim?Zobacz więcej

W 2. odcinku serialu "Echo serca" młody strażak, Artur (Piotr Nerlewski) ulega wypadkowi w czasie akcji gaśniczej. Jego rdzeń kręgowy ulega uszkodzeniu, on sam zostaje sparaliżowany od pasa w dół. Jan (Antoni Pawlicki), za wszelką cenę, chce podjąć się ryzykownej operacji naprawy rdzenia. Przeciwny jest temu Andrzej (Przemysław Sadowski), który uważa, że Jan daje strażakowi niepotrzebną, złudną nadzieję, która tylko spotęguje jego tragedię. Jan szuka pomocy u Magdy, która stając po jego stronie naraża się na jeszcze większą niechęć ordynatora. Konflikt obu lekarzy doprowadza do nieudanej próby samobójczej strażaka. Magda szuka ratunku u jego narzeczonej Pauliny.

Magda dowiaduje się, że nieprzyjemne zachowanie Andrzeja ma swoje źródło w chorobie jego żony Ewy. Kobieta cierpi na mocno już zaawansowane SLA (stwardnienie zanikowe boczne). Andrzej decyduje się na zabranie żony z ośrodka rehabilitacji i zorganizowanie jej opieki w domu. Dyrektor szpitala Irena (Dorot Segda) ma wątpliwości, czy Magda przełamie opór współpracowników i zdobędzie ich zaufanie. W odpowiedzi, Magda organizuje sesję terapeutyczną w pubie. Tam dowiaduje się, że Jan ma romans z panią anestezjolog Joanną (Julia Grant-Scott).

"Echo serca". Oceniamy nowy serial medyczny TVP! Będzie hit na miarę "Na dobre i na złe"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×