"Echo serca" odcinek 21. Magda na własną prośbę wypisze się ze szpitala! Andrzej nie może sobie wybaczyć zdrady [CO SIĘ WYDARZY]

W 21. odcinku serialu "Echo serca" bohaterów czekają trudne chwile. Jedni z nich będą musieli zmierzyć się przeszłością, inni z niepewną przyszłością. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Echo serca" odcinek 21. we wtorek, 24.09.2019 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Echo serca" będziemy obserwować, jak osoby związane ze Szpitalem Północnym próbują ułożyć sobie życie. W tym skomplikowanym świecie nic jednak nie jest proste.

Jak będzie wyglądało życie Andrzeja po śmierci Ewy? Co w 2. sezonie?Zobacz więcej

W 21. odcinku "Echa serca" dowiemy się, że stan Magdy (Kamilla Baar-Kochańska) jest stabilny, ale w każdej chwili istnieje ryzyko, że odłamek kości, który utkwił blisko jej rdzenia kręgowego się przesunie, co może skończyć się nawet śmiercią. Mimo to kobieta nie będzie chciała zostać w szpitalu. Taki obrót spraw nie spodoba się Janowi (Antoni Pawlicki), który chce otoczyć przyjaciółkę jak najlepszą opieką.

Magda wynajmie sobie mieszkanie niedaleko Maćka (Paweł Ciołkosz), z którym zżyła się w czasie rehabilitacji w szpitalu. Mężczyzna będzie robił wszystko, co w jego mocy, żeby otoczyć Magdę jak najlepszą opieką, co z kolei wywoła u Jana uczucie zazdrości.

Co spotka rodzinę Winnych w nowych odcinkach? Mamy pierwsze zdjęcia!Zobacz więcej

Między Kaśką (Kamila Bujalska) a Bartkiem (Maciej Mikołajczyk) po chwili namiętności dojdzie do spięcia. Kaśka zauważy, że Bartek dalej tęskni za Joanną (Julia Grant-Scott) i nie będzie mogła tego zaakceptować. Bartek będzie musiał w końcu zrozumieć, że jeśli chce być z Kaśką to musi zamknąć temat Joanny do końca.

W szpitalu pojawi się pacjent z chorobą wiecznego głodu – zespołem Pradera-Willego. Przywiezie go Ada (Marta Ścisłowicz). Jej widok wzbudzi w Andrzeju (Przemysław Sadowski) bolesne wspomnienie dnia, w którym odeszła Ewa (Alicja Dąbrowska). Andrzej uświadomi sobie, że tuż przed jej śmiercią zdradził ją właśnie z Adą. Wyrzuty sumienia wobec Ewy sprawiły, że wyparł to wydarzenie ze swojej pamięci. Teraz będzie musiał stawić temu czoła….

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kris (gość)

    Czy ta Kaska musi rzuc gume w tak oblesny sposob ?!

    19.09.2019 15:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×