"Echo serca" odcinek 22. Pola nie jest córką Jana?! Była lekarza była z innym [CO SIĘ WYDARZY]

W 22. odcinku serialu "Echo serca" między Janem a jego byłą partnerką dojdzie do poważnej kłótni! Czy lekarz dowie się, że został okłamany? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Echo serca" odcinek 22. we wtorek, 1.10.2019 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Jan (Antoni Pawlicki) niemal całkowicie poświęca się pracy w szpitalu. Ratowanie ludzkiego życia to jego powołanie. Stara się jednak nigdy nie zapominać o swojej córce Poli (Matylda Ignasiak), którą od lat samotnie wychowuje.

Rafał Brzozowski lepszy od Norbiego? Program zanotował wzrost oglądalności!Zobacz więcej

W 22. odcinku serialu "Echo serca" lekarz zostanie pilnie wezwany do szkoły córki. Okaże się, że Pola wdała się bójkę z kolegą z klasy, gdy chciała bronić dobrego imienia swojej matki. Jakiś czas później Jan spotka się z byłą partnerką. W trakcie rozmowy kobieta wyzna mu powody swojego wyjazdu. Okaże się, że głównym impulsem był dystans społeczny, jaki ich wówczas dzielił. W złości kobieta zasugeruje także Janowi, że Pola wcale nie musi być jego córką!

Tymczasem Andrzej (Przemysław Sadowski) zdobędzie się na szczerą rozmowę z Adą (Marta Ścisłowicz), która nie będzie miała do niego żalu, ale mimo wszystko nie będzie chciała utrzymywać z nim kontaktu. Dorota (Lucyna Malec), asystentka Stommy, zdecyduje się na randkę. Spotkanie tylko przez krótki czas będzie przebiegało w miłej atmosferze. W pewnym momencie kobieta zostanie bowiem oskarżona o o spowodowanie niedawnego wypadku w Szpitalu Północnym.

Czy Małgorzata zasieje w Janie ziarno niepewności? Jak ułoży się osobiste życie Andrzeja i Doroty? Odpowiedzi na te i inne pytania należy szukać w nowych odcinkach serialu "Echo serca"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×