"Echo serca" odcinek 23. Magda trafi do szpitala! Małgośka znajdzie się na celowniku policji! [CO SIĘ WYDARZY]

W 23. odcinku serialu "Echo serca" stan Magdy ponownie się pogorszy. Czy Jan zdoła przemówić jej do rozsądku? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Echo serca" odcinek 23. we wtorek, 8.10.2019 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W 23. odcinku serialu "Echo serca" lekarze nie tylko będą musieli zadbać o zdrowie pacjentki, lecz także będą musieli spróbować ochronić ją przed groźnymi przestępcami. Czy uda im się nawiązać współpracę z policją?

Joanna Moro zdradziła płeć dziecka. Będzie chłopiec czy dziewczynka?Zobacz więcej

Do Szpitala Północnego trafi młoda dziewczyna, która próbowała popełnić samobójstwo. Jej stan będzie ciężki, a tożsamość nieznana. W trakcie badania lekarze znajdą na jej ciele tatuaże, które będą świadczyć o tym, że jest prostytutką.

Jakiś czas później w szpitalu pojawi się Olaf (Marcin Piętowski), policjant prowadzący śledztwo w jej sprawie, oraz Jurek, kuzyn dziewczyny. Pacjentka nie będzie chciała współpracować z policją. Czy Agnieszka (Anna Dereszowska) zdoła ją przekonać do złożenia zeznań?

Właściciel pirackiego serwisu skazany za nielegalne udostępnienie serialu Canal+Zobacz więcej

Stan Magdy (Kamilla Baar-Kochańska) znacząco się pogorszy i kobieta będzie musiała zostać przetransportowana do szpitala. Sytuację uda się ustabilizować, ale Jan (Antoni Pawlicki) będzie zły, że jego przyjaciółka nie dba o swoje zdrowie. Borska nie będzie chciała słuchać jego rad i zacznie kpić z całej sytuacji.

Jan nie będzie mógł wybaczyć Małgośce tego, że przez moment uwierzył jej, gdy zasugerowała, że Pola (Matylda Ignasiak) nie jest jego córką. Kobieta nie będzie jednak miała wyrzutów sumienia. Stwierdzi, że Jan też nie był wobec niej fair. Tymczasem Agnieszka poprosi Olafa o sprawdzenie Małgośki w policyjnych bazach. Co tam znajdzie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×