"Echo serca" odcinek 25. Zuza całuje Andrzeja! Małgośka dłużej zatrzymana w areszcie [CO SIĘ WYDARZY]

W 25. odcinku serialu "Echo serca" w szpitalu będzie panowało ogromne zamieszanie, a wszystko przed dziwne zachowanie Zuzy. Dzięki jednemu z pacjentów Agnieszka pozyska ważną informację na temat stażystki... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Echo serca" odcinek 25. we wtorek, 22.10.2019 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W 25. odcinku serialu "Echo serca" cały personel jest zaskoczony dziwnym zachowaniem Zuzy (Zuzanna Zielińska). Dziewczyna jest maksymalnie nakręcona, sprawia wrażenie wręcz szalonej. Zagląda lekarzom przez ramię, wtrąca się do stawianych diagnoz. Porywa się nawet na… całowanie Andrzeja (Przemysław Sadowski)!

ART[76111]

Na oddział chirurgii zgłasza się 47-letnia Beata. U kobiety stwierdzono nowotwór mięśni twarzy. Wymaga to natychmiastowej interwencji chirurgicznej. Lekarze Szpitala Północnego przygotowując się do zabiegu wiedzą, że taka operacja wiąże się ze znacznym oszpeceniem pacjentki. Razem z Beatą, do szpitala przyjeżdża jej mąż Wiktor i 15-letni syn Miłosz, który w pewnym momencie mdleje i sam staje się pacjentem szpitala. Szymon (Łukasz Garlicki), który się nim zajmuje nie potrafi znaleźć przyczyny załamania kondycji u chłopaka i znacznego spadku wagi. Niespodziewanie trafną diagnozę, co dolega chłopakowi, stawia Zuza, która sama staje się pacjentką oddziału psychiatrycznego. Agnieszka (Anna Dereszowska) kontaktuje się z macochą Zuzy i prosi ją o pomoc. Zuza ma ChAD.

Jan (Antoni Pawlicki), po tym, jak próbował pomóc Małgośce (Karolina Kominek), teraz dla dobra Poli (Matylda Ignasiak), odcina się od niej. Małgośka zostaje na dłużej zatrzymana w areszcie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×