"Echo serca" odcinek 26. Zuza nie chce poddać się terapii. Magda dostaje ataku padaczki! [CO SIĘ WYDARZY]

W 26. odcinku serialu "Echo serca" stan Magdy znacznie się pogorszy. Pani psycholog będzie ukrywać przed Janem, że odczuwa coraz silniejsze bóle, aż do momentu gdy dostanie ataku padaczki i trafi na SOR! Czy doktorowi Sowińskiemu uda się jej pomóc? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Echo serca" odcinek 26. we wtorek, 29.10.2019 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W 26. odcinku serialu "Echo serca" do Szpitala Północnego trafia 21-letni Marcin, amator szalonych selfi. Wykonuje zdjęcia narażając własne życie. Agnieszka (Anna Dereszowska) rozmawiając z chłopakiem odkrywa jego mroczną tajemnicę. Dowiaduje się dlaczego chłopak podejmuje aż takie ryzyko, dlaczego chce się zabić.

Zuza całuje Andrzeja! Małgośka dłużej zatrzymana w areszcie Zobacz więcej

Zuza (Zuzanna Zielińska) cierpi na chorobę dwubiegunową, która objawia się skokami nastrojów: od szalonej manii, do całkowitej depresji. Nie znaczy to, że Zuza nie może być dalej psychologiem, czy psychoterapeutą. Musi jednak poddać się terapii, brać właściwe leki. Zuza odmawia jednak leczenia, ponieważ boi się skutków ubocznych. Jest przekonana, że poradzi sobie sama. Ada (Marta Ścisłowicz), przez wzgląd na swojego zmarłego męża – Zbyszka, stara się pomóc Zuzie. Dziewczyna ją jednak odtrąca.

Magda (Kamilla Baar-Kochańska) ukrywa przed Janem to, że jej stan się pogorszył, odczuwa coraz silniejsze i częstsze bóle. Kiedy jednak dostaje ataku padaczki, trafia na SOR. Jan (Antoni Pawlicki), widząc w jakim jest stanie, szuka pomocy u Thomasa (Martin Budny), w Londynie.

Ada odruchowo szuka wsparcia u Andrzeja (Przemysław Sadowski). Irena (Dorota Segda) składa Adzie propozycję pracy w Szpitalu Północnym..

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×