"Echo serca" odcinek 3. Do życia Magdy wraca Thomas - przeszłość, od której chciała uciec. Jak zareaguje?

W 3. odcinku serialu "Echo serca" w życie Magdy ponownie wkroczy Thomas, mężczyzna z powodu którego opuściła Londyn. Co zrobi Magda? Jak zareaguje na przyjazd byłego partnera? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Echo serca" odcinek 3. we wtorek, 29.01.2019 o godz. 21:40 w TVP1! - sprawdź program tv

W 3. odcinku serialu "Echo serca" do szpitala trafia 5-letni Tomek, cierpiący na tetralogię Fallota - wrodzoną wadę serca, która jest przyczyną stałego niedotlenienia organizmu. Ordynator Andrzej Stomma chce przetransportować go do specjalistycznego ośrodka. Innego zdania jest Jan, który proponuje zrozpaczonym rodzicom zabieg – ryzykowny, ale jednocześnie umożliwiający stabilizację stanu dziecka.

"Echo serca". Oceniamy nowy serial medyczny TVP! Będzie hit na miarę "Na dobre i na złe"?Zobacz więcej

Rodziców chłopca czeka trudna decyzja, ostatecznie zgadzają się na operację, którą na prośbę Jana przeprowadza doświadczony kardiochirurg… Zaangażowanie Jana w ratowanie małego pacjenta sprawia, że zapomina o własnej córce. Rozgoryczona dziewczynka dopytuje babcię o swoją mamę. Danuta przyznaje, że mama Poli ją zostawiła, jednocześnie dociera do niej, że i ona popełniła błąd, gdy zdecydowała się pomóc Janowi w wychowaniu córki…

Bartek dowiaduje się, że Joanna ma romans z Janem. Nie jest w stanie opanować złości – atakuje Jana na szpitalnym korytarzu. Tymczasem w życiu Magdy ponownie pojawia się Thomas, jej były partner, powód jej wyjazdu z Londynu… Magda łudzi się, że Thomas przyjechał do Polski tylko na konferencję medyczną. Czy tak jest rzeczywiście? A może Thomas wiąże z Magdą jakieś plany?

Obsada wskazuje, czym nowość TVP1 różni się od pozostałych seriali medycznych. Dlaczego warto oglądać?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×