"Echo serca" odcinek 30. Operacja Magdy znów się nie powiodła! Pacjentki szpitala zawarły pakt samobójczy?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 30. odcinku serialu "Echo serca" lekarze będą musieli ratować życie dwóch pacjentek w krytycznym stanie! Czy kobiety chciały zginąć? Magda po raz kolejny straci nadzieję na wyzdrowienie. Sprawdź streszczenie odcinka!

Multimedia

"Echo serca" odcinek 30. we wtorek, 26.11.2019 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Czasem lekarze muszą ratować życie osób, które same chciały się zabić. Każdy taki przypadek jest niezwykle trudny i wywołuje skrajne emocje. Właśnie tak ciężkim przypadkiem będą musieli zmierzyć się pracownicy Szpitala Północnego,

Magdalena Ogórek, Edyta Górniak i inne polskie gwiazdy, które dostały rolę w "Na dobre i na złe"!Zobacz więcej

W 30. odcinku serialu "Echo serca" karetki przywiozą na SOR dwie pacjentki w stanie krytycznym! Samochody prowadzone przez dwie kobiety zderzyły się czołową jadąc z dużą prędkością po obwodnicy. Jedną pacjentką zajmie się Jan, drugą Andrzej.

Stomma zauważy, że zna kobietę, którą ma operować. To Natasza, która została poparzona w szpitalu podczas operacji i pozwała szpital. Mimo że chirurg najchętniej zrezygnowałby z kolejnej operacji na tej pacjentce, to będzie musiał ją przeprowadzić z powodu braku innych lekarzy.

ART

Tymczasem Agnieszka odkryje, że wypadek pacjentek nie był przypadkowy. Obie dziewczyny w tym samym czasie leżały na oddziale leczenia poparzeń i borykały się z ciężką depresją. Psycholog zacznie podejrzewać, że Iwona i Natasza zaprzyjaźniły się podczas leczenia i zawiązały pakt samobójczy.

Z Dubaju, dokąd doktor Jefferson zabrał Magdę na kolejną operację, nadejdą bardzo smutne wieści. Nie udało się usunąć odłamka, który utkwił niedaleko pnia mózgu doktor Borskiej… Czy psycholog już nigdy nie wróci do zdrowia?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×