"Echo serca" odcinek 4. Saperzy w szpitalu i operacja na parkingu! Thomas i Jan uratują pacjenta z granatem w ciele? [CO SIĘ WYDARZY]

W 4. odcinku serialu "Echo serca" do szpitala trafi ciężko ranny żołnierz! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Echo serca" odcinek 4. we wtorek, 5.02.2019 o godz. 21:40 w TVP1! - sprawdź program tv

Lekarze z serialu "Echo serca" każdego dnia muszą mierzyć się z bardzo ciężkimi przypadkami medycznymi. W 4. odcinku będą musieli jednak zająć się pacjentem, który sam stanowić będzie śmiertelne zagrożenie dla operujących go lekarzy i dla całego budynku szpitala! Na pobliskim poligonie dojdzie do tragicznego wypadku, jeden z żołnierzy zostanie postrzelony z ręcznego granatnika. Pocisk nie wybuchnie, lecz utkwi w ciele rannego. Żołnierz dotrze do szpitala w asyście saperów. Diagnoza będzie jednoznaczna. Ranny w trybie natychmiastowym musi trafić na stół operacyjny.

Żona ordynatora prosi Magdę, by przygotowała ją na śmierć! Co na to Stomma?Zobacz więcej

Na polecenie saperów cały oddział ratunkowy zostaje ewakuowany. Pirotechnicy uznają jednak, że bomba stanowi zbyt duże zagrożenie dla budynku szpitala i najlepiej by było, jakby zabieg przeprowadzono na otwartej przestrzeni. Jan (Antoni Pawlicki) i Szymon (Łukasz Garlicki) zgłoszą się na ochotnika i postanowią zoperować rannego na szpitalnym parkingu. Skorzystają przy tym z pomocy Thomasa (Martin Budny), znanego chirurga naczyniowego i byłego partnera Magdy (Kamilla Baar-Kochańska).

Czy uda się uratować pacjenta i zapobiec wybuchowi granatu? Tego dowiemy się, oglądając 4. odcinek serialu "Echo serca" na antenie TVP1!

Obsada wskazuje, czym nowość TVP1 różni się od pozostałych seriali medycznych. Dlaczego warto oglądać?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×