"Echo serca". Rozsierdzony Antoni Pawlicki szydzi z Telewizji Polskiej, która zawiesiła jego serial. "Za 2 mld dotacji kupili dwa rosyjskie"

Antoni Pawlicki nie przebierał w słowach, kiedy dotarła do niego informacja o zawieszeniu produkcji serialu "Echo serca". Aktor w mocnym wpisie na Instagramie skomentował decyzję władz TVP.

Multimedia

Serial "Echo serca" zawieszony. Antoni Pawlicki krytykuje TVP

Serial "Echo Serca" może już nie wrócić na antenę Telewizji Polskiej. Zdjęcia do nowego sezonu ruszyły po przerwie w czerwcu, ale po dwóch dniach zostały nagle zawieszone do odwołania. Głos w sprawie zabrał już Antoni Pawlicki, który w emocjonalnym wpisie w mediach społecznościowych skomentował decyzję TVP.

Drodzy widzowie @echosercatvp .. dziś, we wtorek wieczorem zwykle byście zasiadali do oglądania kolejnego odcinka naszego serialu... ale niestety nie usiądziecie, ani dziś ani już prawdopodobnie nigdy😢😢 Z przykrością was informuję, że nie będzie kontynuacji naszego serialu. W czerwcu powróciliśmy na plan podobnie jak wiele polskich seriali w tzw. zaostrzonym rygorze sanitarnym. Co za radość, po trzech miesiącach bez pracy! Niestety dwa dni później dowiedzieliśmy się, że TVP "zawiesza zdjęcia do odwołania"(???) co w praktyce oznacza zakończenie serialu. - zaczął aktor.

2. sezon serialu przeniesiony do TVP2! Co wydarzy się w nowych odcinkach?Zobacz więcej

Pawlicki przyznał, że nie wiem, czym podyktowana jest decyzja o wstrzymaniu prac na planie serialu "Echo serca". Aktor wypomniał jednak stacji 2 miliardową dotację.

Nie wiemy czym podyktowana jest decyzja producenta, czyli TVP, bo przecież nasz serial był liderem oglądalności w swoim paśmie! Może ktoś w TVP stwierdził, że skoro teraz Polski widz nie ma szans na spotkanie z Polskimi aktorami w teatrze, to pewnie lepiej żeby nie oglądał ich również telewizji i za 2 mld dotacji, które TVP dostała z naszych podatków kupiła dwa rosyjskie seriale... no cóż.. Z żalem się z Wami żegnam i dziękuję, że przez te 2,5 sezonu byliście z nami!!! Chcieliśmy dostarczyć Wam wzruszeń, emocji, rozrywki, czasem stawiać trudne pytania starając się łączyć ludzi w całej Polsce! Bardzo również dziękuję całej ekipie za fantastyczną atmosferę i bezgraniczne oddanie, dzięki czemu Echo Serca zyskało ponad 1,5 mln fanów!!!! - napisał Antoni Pawlicki na Instagramie.

Fani serialu "Echo serca" nie kryją rozczarowania. -Tak czekałam na kontynuację... - napisała jedna z fanek aktora. -Jak widać teraz najważniejsze są tureckie i rosyjskie seriale - wtórowała jej druga. Antoni Pawlicki zasugerował, żeby widzowie powalczyli chociaż o dokończenie sezonu.

myślę że jak będziecie pisać komentarze domagające się chociaż dokończenia sezonu na instagramie @badzmyrazem.tvp to na pewno ktoś to zauważy... - napisał aktor.

Czy TVP wznowi pracę na planie serialu "Echo serca"? Będziemy informować!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Serial był naprawdę ciekawy. Gdyby był nadawany o wcześniejszej porze, miałby prawdopodobnie jeszcze większą oglądalność. Czekałam na kolejny sezon. Szanowni decydenci z TVP prosimy o dalszy ciąg tego serialu.

  02.07.2020 23:39
 • Mariola (gość)

  Serial DNO! nie ma co żałować

  02.07.2020 06:31
 • B. dobry serial (gość)

  b. dobry serial - może wrócą

  01.07.2020 23:56
 • Xxx (gość)

  Ten Pawlicki to żaden aktor....

  01.07.2020 20:29
 • Ews (gość)

  Przykre bo serial jak aktorzy super! Prosimy o dalsze odcinki.

  01.07.2020 15:11
 • Krzysztof (gość)

  Do Fan oper mydlanych. Już ty się nie martw. TVP dostała zaległy abonament. Ludzie, o których napisałeś zapłacili go z odsetkami.

  01.07.2020 14:32
 • Fan oper mydlanych (gość)

  No właśnie. Mamy jeszcze tyle telenowel w których trudno się połapać, bo jeden aktor jest SS-manem, za godzinę lekarzem, a wieczorem policjantem.O te dwa miliardy miejcie pretensje do Jego wysokości Tuska, który namawiał do przestania płacenia abonamentu.Podejrzewam, że jego wielbiciele karnie go posłuchali.

  01.07.2020 14:24
 • Gość (gość)

  Nie tylko rosyjskie i tureckie, chociaż tych jest najwięcej, ale w okresie wakacji TVP pokazuje również włoski serial i meksykańską telenowelę.

  01.07.2020 14:09
 • Ypsy (gość)

  Pierwszy raz słyszę o takim debilowatym serialu i o jakimś aktorzy ie nierobie.... Złap się nierobie roboty. Następny wściekły co się nie załapał ukraść coś z 2 mld.

  01.07.2020 12:46
 • Lech Julian Kubacki (gość)

  Powinni dokonczyc serial

  01.07.2020 11:15
 • :( (gość)

  Rzeczywiście powinien choć zostać dokończony przerwany sezon. Urwanie serialu tak nagle bez domknięcia wątków jest dziwne i bezsensowne.

  01.07.2020 10:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×