"Echo serca". Serial o lekarzach Szpitala Północnego podbił serca widzów. Został zdjęty z anteny w atmosferze skandalu! Teraz powraca na antenę TVP

"Echo serca" to medyczny serial TVP, który podbił serca widzów. Niestety został zdjęty z anteny i wybuchła niezła afera! Dziś mamy jednak pewne dobre wiadomości dla fanów! Zdradzamy, jakie i przypominamy "Echo serca"!

Multimedia

"Echo serca" podbiło serca widzów

"Echo serca" to serial medyczny stacji TVP, który był emitowany w latach 2019-2020. Opowiadał historię psycholog Magdy (w tej roli Kamilla Baar-Kochańska), która po czteroletnim pobycie w Londynie zaczyna pracę w polskim szpitalu, gdzie czekają na nią nowe wyzwania. Musi się zmierzyć z niechęcią współpracowników, którzy nie chcą się przyznać do trudnych emocji po nieudanej akcji ratunkowej sprzed sześciu miesięcy. Chirurg Jan Sowiński (Antoni Pawlicki), po tragedii oskarżony o błąd w sztuce lekarskiej, wraca do pracy po przerwie. Magdalena musi przełamać nieufność personelu i nawiązać pozytywne relacje z lekarzami, którzy na co dzień zmagają się z ogromnym poczuciem odpowiedzialności.

Oprócz Kamilli Baar-Kochańskiej i Antoniego Pawlickiego, w obsadzie znaleźli się także: Julia Pogrebińska, Przemysław Sadowski, Maciej Mikołajczyk, Olga Sarzyńska, Martin Budny, Grzegorz Stosz, Lucyna Malec, Zbigniew Zamachowski czy Dorota Segda.

Oni są w stanie wyleczyć każdego? Tacy lekarze to tylko w serialach!Zobacz więcej

"Echo serca" zdjęte z anteny - ostre reakcje aktorów

Choć serial był lubiany przez widzów i doczekał się trzeciego sezonu, nagle został przerwany! O tym, że "Echo serca" zostało zdjęte z anteny, poinformowali jego aktorzy, w mediach społecznościowych. Wybuchła niezła afera, bo aktorzy wypomnieli stacji 2 miliardową dotację oraz fakt kupowania produkcji rosyjskich seriali. Widzowie też byli zawiedzeni.

Drodzy widzowie @echosercatvp .. dziś, we wtorek wieczorem zwykle byście zasiadali do oglądania kolejnego odcinka naszego serialu... ale niestety nie usiądziecie, ani dziś ani już prawdopodobnie nigdy😢😢 Z przykrością was informuję, że nie będzie kontynuacji naszego serialu. (...) dowiedzieliśmy się, że TVP "zawiesza zdjęcia do odwołania"(???) co w praktyce oznacza zakończenie serialu. Nie wiemy czym podyktowana jest decyzja producenta, czyli TVP, bo przecież nasz serial był liderem oglądalności w swoim paśmie! Może ktoś w TVP stwierdził, że skoro teraz Polski widz nie ma szans na spotkanie z Polskimi aktorami w teatrze, to pewnie lepiej żeby nie oglądał ich również telewizji i za 2 mld dotacji, które TVP dostała z naszych podatków kupiła dwa rosyjskie seriale... no cóż.. - napisał wtedy Antoni Pawlicki na Instagramie.

Zgodnie z hasłem BĄDŹMY RAZEM TVP w trudnym czasie epidemii pozbawia pracy całą ekipę czyli ponad ponad setka osób! A za dotacje, które TVP dostała z naszych podatków, kupuje się dwa rosyjskie seriale! Wspaniała postawa... Dziękujemy ci TVP! - można było przeczytać we wpisie Przemysława Sadowskiego.

Rozsierdzony Antoni Pawlicki szydzi z Telewizji Polskiej, która zawiesiła jego serial. "Za 2 mld dotacji kupili dwa rosyjskie"Zobacz więcej

"Echo serca" wraca na antenę TVP

Choć serial zniknął, to teraz powraca! W TVP2 wyemitowane zostaną powtórki "Echo serca", od pierwszego odcinka. Produkcję medyczną będzie można oglądać od 17 maja od poniedziałku do piątku o godzinie 15:10! Będzie to doskonała okazja, by przypomnieć sobie ten serial!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • sytuacja dziwna i trochę nie na miejscu (gość)

    Najpierw zdjęto serial niespodziewanie, w połowie 3. sezonu, a teraz nagle emisja powtórkowa. Chyba, że stacja zdecydowała się dokończyć ten 3. sezon. Jeśli tak to wcześniejsza emisja powtórek jest ok., a jeśli nie to jakieś to takie niefajne. Zapełniać ramówkę serialem, który się w pewien sposób zignorowało. Jak nie ma czego dać to powtórka jest ok., ale żeby dokończyć to już niekoniecznie...

    17.05.2022 12:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×