"Echo serca" sezon 2. Jak będzie wyglądało życie Andrzeja po śmierci Ewy? Przemysław Sadowski o swoim bohaterze

Przemysław Sadowski w serialu "Echo serca" gra Andrzeja Stommę, który w pierwszym sezonie musiał zmierzyć się ze śmiercią żony. Jak teraz będzie wyglądało jego życie? Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Multimedia

"Echo serca" sezon 2. od 3 września 2019 w TVP1! - sprawdź program tv

Andrzej Stomma (Przemysław Sadowski) to dobiegający czterdziestki chirurg. Choć jest pracowity i dokładny, zawsze pozostawał w cieniu swojego genialnego kolegi - Jana (Antoni Pawlicki). Zazdrości mu tego dotknięcia bożym palcem, którego Andrzejowi brakuje. Sztywny, typ służbisty, nie umie zjednywać sobie ludzi. Pozornie pozbawiony emocji, choć tak naprawdę targają nim zazdrość, ambicja oraz, przede wszystkim, miłość do śmiertelnie chorej żony – Ewy (Alicja Dąbrowska).

Podpalacz z centrum handlowego trafia do szpitala! Czy Jan mu pomoże?Zobacz więcej

W chorobie Ewy pojawiły się komplikacje, z którymi Andrzej nie był w stanie sobie poradzić. Przełamał się, zwrócił się o pomoc do Jana. Niestety Jan, tym razem nie był w stanie pomóc. Podjął się operacji, ale z negatywnym skutkiem. Ewa umarła, a konflikt Jana z Andrzejem nabiera innego wymiaru…

Andrzej do wszystkiego w życiu doszedł sam. Wie, że na nikogo nie może liczyć, dlatego lojalność wobec siebie jest jego naczelną zasadą. Jak będzie wyglądało jego życie w nowych odcinkach serialu "Echo serca"? Co wydarzy się w 2. sezonie? Sprawdź, co powiedział nam wcielający się w Stommę Przemysław Sadowski!

Kiedy premiera nowych odcinków serialu medycznego TVP?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×