"Echo serca" sezon 2. Trwają zdjęcia do nowych odcinków! Czeka nas mnóstwo akcji!

Ekipa serialu "Echo serca" rozpoczęła pracę na planie drugiego sezonu! Pierwsze zdjęcia każą sądzić, że w nowych odcinkach czeka nas jeszcze więcej akcji! Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

Pierwszy sezon serialu "Echo serca" spotkał się z dość ciepłym przyjęciem widzów. Produkcja TVP1 oferuje nam nieco mroczniejszy klimat niż kultowe "Na dobre i na złe", a swojej fabule często bardziej zbliża się do thrillera niż do typowego serialu obyczajowego.

Powrót dawnego bohatera! Wszyscy myśleli, że nie żyje!Zobacz więcej

Teraz już wiemy, że "Echo serca" doczeka się kontynuacji! Na Instagramie pojawiły się już pierwsze zdjęcia, z których można wywnioskować, że w jednym ze szpitali dojdzie do prawdziwej katastrofy, a lekarze ze Szpitala Północnego ponownie będą musieli stanąć na wysokości zadania!

Antoni Pawlicki, czyli serialowy Jan, zapowiedział, że w nowym sezonie nie zabraknie akcji i emocji, a jego bohater znów będzie walczył z systemem dla dobra pacjentów! Opisywane sytuacje i przypadki medyczne, tak samo jak w pierwszym sezonie, oparte będą na prawdziwych zdarzeniach.

Data premiery nowego sezonu serialu "Echo serca" nie jest jeszcze znana. Prawdopodobnie trafi on jednak na ekrany na początku 2020 roku.

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Leon (gość)

    Zamienicie pielęgniarki na jakieś dobre aktorki?

    18.07.2019 23:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×