Edward Miszczak o Dodzie i jej przyszłości w Polsacie. Jej los jest już przesądzony! Zdradził, jaką przyszłość dla niej planuje

Doda to jedno z najgłośniejszych medialnych nazwisk w ostatnim czasie. Artystka celebruje 20-lecie kariery, a niedawno zakończono emisję jej programu „Doda – 12 kroków do miłości”. Wielu zastanawiało się, jaka przyszłość ją czeka w stacji, nad którą kontrolę przejął Edward Miszczak. Teraz wszystko jasne!

Multimedia

Edward Miszczak o przyszłości Dody w Polsacie

Doda obecnie przeżywa prawdziwy renesans swojej 20-letniej kariery i jest jedną z najbardziej medialnych gwiazd w ostatnim czasie. Jej przystanią okazała się telewizja Polsat, która wyemitowała jej własny program - „Doda. 12 kroków do miłości”. Celem było znalezienie partnera, ale to udało się dopiero po programie. Piosenkarka związała się z Dariuszem Pachutem.

Oni zdobyli i złamali serce polskiej „królowej pop”. Wszyscy mężczyźni DodyZobacz więcej

Wielu zastanawiało się, jaki będzie los Dody w Polsacie pod rządami Edwarda Miszczaka. Nic dziwnego - przez stację przeszło istne trzęsienie ziemi i przetasowanie wśród gwiazd. Najgłośniej komentowane były zmiany w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, do których odniósł się nowy dyrektor programowy. Wielu fanom piosenkarki nie umknął również fakt, że w TVN za czasów Miszczaka Doda się nie pojawiała.

Dziennikarze serwisu Wirtualnemedia.pl postanowili zapytać Edwarda Miszczaka o przyszłość Dody w Polsacie.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Dodą. Jej cykl „Doda – 12 kroków do miłości” okazał się sukcesem, osiągał fantastyczne wyniki w internecie - cytuje słowa Miszczaka serwis SE.pl.

Co więcej, telewizja Polsat już rozpoczęła prace nad nowym formatem, którego gwiazdą będzie właśnie Dorota Doda Rabczewska.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • dodziarz (gość)

  pasuje do tego starszego pana jak ulał, powinno się im przyznać tytuł najpiekniejszej pary na swiecie

  04.02.2023 14:20
 • sett (gość)

  Zdemoralizowana do cna i beznadziejna pod każdym względem.

  04.02.2023 13:32
 • Wojciech (gość)

  Doda ,apetyczna zdolna i bystra. Niewiele showwomen w kraju, które mogłyby się z nią równać.

  04.02.2023 13:15
 • Janeczka (gość)

  To teraz będą w Polsacie programy porno😳

  04.02.2023 12:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×