Edyta Górniak dostała własny program w TVN? Pokaże w telewizji przełomowy moment swojego życia?

Edyta Górniak poprowadzi na antenie TVN własne reality-show? Do takich rewelacji dotarł niedawno jeden z tabloidów, a wiadomość ta zelektryzowała fanów wokalistki. Ile w tym prawdy?

Multimedia

Edyta Górniak — jedna z najsłynniejszych polskich wokalistek pokaże kulisy swojego życia w telewizji? Tak wynika z informacji, do których dotarł serwis Pudelek. Diwa polskiej sceny muzycznej miała przystać na kuszącą propozycję telewizji TVN dotyczącą własnego reality-show. Informator serwisu donosi, że zdjęcia do programu Edyty Górniak mają rozpocząć się już we wrześniu, a pierwsze odcinki zostaną wyemitowane w październiku. Wokalistka ma pokazać w telewizji przełomowy moment swojego życia. Co to będzie? Pudelek ustalił, że piosenkarka chce na oczach całej Polski nauczyć się prowadzić samochód.

Plejada muzycznych gwiazd w Operze Leśnej w Sopocie! Bonnie Tyler gościem specjalnym!Zobacz więcej

Wiadomość o reality-show zelektryzowała fanów wokalistki. Po jej krótkim, acz treściwym występie w 4. edycji "Agent - Gwiazdy" fani Edyty domagają się kolejnych programów z jej udziałem. Informacje te oczywiście nie zostały potwierdzone przez stacje TVN i trzeba podchodzić do nich z rezerwą.

Chcielibyście zobaczyć nowy program z Edytą Górniak w roli głównej? Widzom spragnionym obecności Edyty Górniak w telewizji przypominamy, że wokalistkę już niebawem będziemy mogli oglądać podczas "Top Of The Top Sopot Festival 2019". Górniak zaśpiewa 14 sierpnia, podczas koncertu #iDANCE. Emisja muzycznego widowiska odbędzie się na antenie stacji TVN.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×