Edyta Górniak na Podhalu, Kasia Cichopek nad morzem, a Małgorzata Kożuchowska na Warmii. Zobacz, jak znani spędzili długi weekend w Polsce!

Z powodu pandemii koronawirusa podróżowanie nie wygląda tak, jak kiedyś. Są jednak plusy tej sytuacji - dzięki temu wiele osób postanowiło odkryć nieznane im wcześniej zakątki Polski. I tak np. Edyta Górniak spędza czas na Podhalu, Kasia Cichopek nad morzem, a Małgorzata Kożuchowska na Warmii. Zobacz, jak znani spędzili długi weekend w Polsce!

Multimedia

Znani zwiedzają Polskę w czasach pandemii

Nadeszły cieplejsze dni, coraz chętniej wychodzimy na dwór i chcemy cieszyć się piękną pogodą. Wielkimi krokami zbliżają się też wakacje. Nie będą one jednak przypominać tych, do których wiele osób zdążyło się już przyzwyczaić. Ze względu na wciąż panującą pandemię koronawirusa, podróżowanie za granicę nie jest rekomendowane, dlatego wiele osób postanowiło już teraz rozpocząć podróże po Polsce. Wśród nich są także aktorzy, dziennikarze, wokaliści i celebryci.

Znani ogrzewają się wspomnieniami z wakacji w czasie epidemiiZobacz więcej

Pandemia sprawiła, że wielu artystów musiało przerwać swoją pracę zawodową. Odwołano koncerty, wstrzymano prace na planach filmów i seriali. Po trzech miesiącach lockdownu powoli wszystko wraca do normalności, koronawirus wciąż jednak zbiera swoje żniwo. Każdy chce jednak na nowo poczuć beztroskę, dlatego przy okazji długiego czerwcowego weekendu wiele osób wyruszyło w Polską. I tak np. Edyta Górniak delektuje się pięknem przyrody na Podhalu, a Katarzyna Cichopek wdycha jod nad Bałtykiem. Z kolei Małgorzata Kożuchowska zachwyca się urokami Warmii.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak inni znani spędzili długi czerwcowy weekend. Które zakątki Polski są najchętniej przez nich odwiedzane?

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×