Edyta Górniak NIE WEŹMIE udziału w Eurowizji!

Edyta Górniak, która w 1994 roku podczas Konkursu Piosenki Eurowizji zajęła drugie miejsce, nie zamierza znów występować w przeglądzie.

Multimedia

Od kilku dni pojawiały się spekulacje, że polskim wykonawcą, który weźmie udział w Konkursie Piosenki Eurowizji będzie Edyta Górniak. Taki wybór wydawał się o tyle prawdopodobny, że reprezentant Polski zostanie wybrany wewnętrznie w TVP przez profesjonalne jury, a nie w głosowaniu telewidzów.

CZYTAJ TAKŻE: TVP ZNÓW W KONKURSIE EUROWIZJI EDYTA GÓRNIAK ZDRADZA KULISY WYSTĘPU NA EUROWIZJI

Okazuje się, że sama piosenkarka nie zamierza jechać do Kopenhagi na konkurs. Poinformowała o tym na swoim profilu na Facebooku.

"Napisałam na Naszym FB kilka dni temu włączając się do dyskusji z Wami, że zgadzam się z Waszymi przemyśleniami w pewnym zakresie. Owszem, byłby to niezwykły sposób uczczenia tego pięknego Jubileuszu. Tak, jest to kuszące, jednak... Musiałabym pokonać samą siebie. Nie sądzę, aby mi się to udało. Inaczej mówiąc - NIE przygotowuję się do Festivalu Eurowizji" - napisała Górniak. CZYTAJ TAKŻE: DONATAN I CLEO NA EUROWIZJI 2014? NATASZA URBAŃSKA POJEDZIE NA EUROWIZJĘ Z "ROLOWANIEM"?! [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×