Edyta Górniak nie wierzy w oficjalny komunikat o śmierci Paula Walkera

Edyta Górniak na swoim profilu na Facebooku zamieściła wpis, w którym poddaje w wątpliwość wersję wydarzeń przedstawioną przez policję.

Multimedia

Edyta Górniak po tragicznym wypadku i śmierci Paula Walkera zamieściła na Facebooku wpis, w którym wyrażała swój żal i smutek. Gwiazda bardzo ceniła aktora i dlatego na bieżąco śledzi doniesienia na temat zdarzenia. Okazuje się, że wersja wydarzeń przedstawioną przez policję nie trafia Edycie Górniak do przekonania.

CZYTAJ TAKŻE: NIE ŻYJE AKTOR PAUL WALKER, ZNANY Z FILMU "SZYBCY I WŚCIEKLI" [WIDEO] WYPADEK PAULA WALKERA - OPUBLIKOWANO ZDJĘCIA Z MONITORINGU [WIDEO]

"Przedwczesna i zaskakująca śmierć Paula Walkera nie daje mi spokoju. Pozwalam sobie przekazać Wam swoje spostrzeżenia pod dyskusję i proszę o Waszą otwartość w Waszych przemyśleniach. - CZY MOŻLIWE JEST ABY DOŚWIADCZONY KIEROWCA WJECHAŁ NA MAŁE POBOCZNE DRZEWO JADĄC SZEROKĄ ULICĄ BEZ ZAKRĘTU ? - CZY MOŻLIWE JEST ABY SAMOCHÓD ZAPALIŁ SIĘ/ WYBUCHŁ NIE OD UPADKU ZE SKARPY, LECZ OD UDERZENIA W MAŁE DRZEWO, KTÓRE NAWET NIE ZOSTAJE ZNISZCZONE ? - CZY NIE DACHOWAŁBY WCZEŚNIEJ ABY WYWOŁAĆ WSTRZĄS PRZED EWENTUALNYM WYBUCHEM ? - DLACZEGO SAMOCHÓD ZACZĄŁ PALIĆ SIĘ NIE OD STRONY SILNIKA ??" - to tylko niektóre pytania, które postawiła piosenkarka. Co o tym sądzicie?

CZYTAJ TAKŻE: FANI I PRZYJACIELE ZROZPACZENI PO ŚMIERCI PAULA WALKERA [WIDEO] NIEZNANE FAKTY Z ŻYCIA PAULA WALKERA [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×