Edyta Górniak o "The Voice of Poland": Ten program miejscami przypomina Big Brothera

Edyta Górniak opowiedziała w programie "Pytanie na śniadanie" o emocjach, które jej towarzyszą w czasie nagrywania "The Voice of Poland".

Multimedia

Edyta Górniak, która dopiero niedawno dołączyła do jury programu "The Voice of Poland", już zasłużyła na miano najbardziej emocjonalnego eksperta. W programie "Pytanie na śniadanie" piosenkarka wyjaśniła, skąd tyle w niej silnych emocji, pokazywanych potem w telewizji.

CZYTAJ TAKŻE: EDYTA GÓRNIAK I MARIA SADOWSKA - TRENERKAMI 3. EDYCJI "THE VOICE OF POLAND" PRZEMIANA EDYTY GÓRNIAK. WSPÓŁPRACA Z NIĄ TO PRZYJEMNOŚĆ - Okazało się, że ten program stał się niesamowicie dla mnie trudny, dlatego że ja na przestrzeni ostatnich lat nauczyłam się bardzo wyciszać emocje... Tymczasem w tym programie dzieją się tak nieprzewidywalne rzeczy, jesteśmy tak zaskakiwani urodą głosów, że muzyka niesie emocje. Jest to ponad moje siły... Trochę ten program miejscami przypomina Big Brothera, dlatego że my jesteśmy pod kamerami przez tyle godzin. Nie sposób być sztucznym - powiedziała Edyta Górniak.

CZYTAJ TAKŻE: EDYTA GÓRNIAK ZAŁOŻYŁA KONTO NA INSTAGRAMIE EDYTA GÓRNIAK NIE CHCE SESJI Z UKOCHANYM W KOLOROWYM PIŚMIE

Piosenkarka opowiedziała również, co czuje, oglądając zmontowany materiał w telewizji.

- Jak oglądam takie zmontowane fragmenty z takich momentów mocno skondensowanych obok siebie, to jak oglądam, to myślę sobie, jakaś szalona, nieprzewidywalna burza, nie wiem czego, żywiołów chyba. Jak się ogląda w takiej pigułce, to można się nawet przestraszyć tych emocji - dodała Górniak.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×