Edyta Górniak pojedzie na Eurowizję 2014?!

Edyta Górniak, która w 1994 roku podczas Konkursu Piosenki Eurowizji zajęła drugie miejsce, ma szansę znów wystąpić na imprezie.

Multimedia

Od lat polskim wykonawcom nie udało się zaistnieć podczas Eurowizji. Wielokrotnie reprezentanci Polski nie dostawali się nawet do finału głównego konkursu, dlatego w tym roku postanowiono bardzo skrupulatnie wybrać osobę, która pojedzie do Kopenhagi. Przede wszystkim, reprezentant Polski na Eurowizję zostanie wybrany wewnętrznie w TVP przez profesjonalne jury, a nie w głosowaniu telewidzów. Pojawiły się informacje, że Telewizja Publiczna chciałaby wysłać na konkurs Edytą Górniak.

CZYTAJ TAKŻE: TVP ZNÓW W KONKURSIE EUROWIZJI EDYTA GÓRNIAK ZDRADZA KULISY WYSTĘPU NA EUROWIZJI

- Rozmowy trwają. Na razie nie ma konkretnych decyzji, ale zależałoby nam żeby to Edyta reprezentowała Polskę. Świetnie przyjęła ją publiczność w "The Voice", podniosła oglądalność i na pewno nie wypuścimy jej tak ławo. W stacji mówimy, że jest naszym diamentem. Liczymy, że na Eurowizji będziemy mogli świętować nie tylko triumf Polski, ale i triumf Edyty - powiedziała AfterParty.pl osoba z TVP.

Jak myślicie, to byłby dobry wybór?

CZYTAJ TAKŻE: GOSIA ANDRZEJEWICZ WYSTĄPI NA EUROWIZJI? [POSŁUCHAJ] DONATAN I CLEO NA EUROWIZJI 2014?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×