Edyta Górniak prosi, żeby na nią NIE głosować w "Różach Gali"

Edyta Górniak została kandydatką do "Róż Gali". Jednak piosenkarce zupełnie nie odpowiada kategoria w jakiej miałaby rywalizować (media).

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: NOWA PŁYTA EDYTY GÓRNIAK PRZED BOŻYM NARODZENIEM EDYTA GÓRNIAK: NIE UTRZYMUJĘ KONTAKTU Z ROBERTEM KOZYRĄ [WIDEO]

W tej sytuacji Górniak zaapelowała do swoich fanów, by nie głosowali na nią plebiscycie "Gali".

"*Drodzy FANI,

Jeśli zwróciliście uwagę, na przestrzeni lat nie proszę nigdy o oddawanie głosów na moją osobę, choć za głosy Wasze, kiedy dotyczą mojej Muzyki, w sercu zawsze Wam dziękuję. Tym razem składam jednak prośbę.

Ogłoszono dziś nominacje do plebiscytu '"RÓŻE GALI". Gratuluję Nominowanym, jednocześnie jestem zaskoczona nominacją dla mnie..

Aby nie wywołać niezręcznej sytuacji, w której nie odebrałabym przyznanej mi ewentualnie nagrody, bardzo Was proszę, abyście NIE ODDAWALI swoich głosów na moją osobę w tym plebiscycie.

Nominacja w kategorii - "MEDIA", to nominacja, z którą zupełnie się nie utożsamiam. Jako wokalistka nigdy nie stawałam do rywalizacji z dziennikarzem, aktorką, tym bardziej z kucharzem. To nominacja przeznaczona dla dziennikarzy i przedstawicieli mediów, do których z pewnością się nie zaliczam.

Serdecznie Was Pozdrawiam i Dziękuję.

EDI*" - napisała piosenkarka na Facebooku.

CZYTAJ TAKŻE: PRZEMIANA EDYTY GÓRNIAK. WSPÓŁPRACA Z NIĄ TO PRZYJEMNOŚĆ EDYTA GÓRNIAK SKOŃCZYŁA 40 LAT! JEST DIWĄ CZY ZWYKŁĄ CELEBRYTKĄ? [ARCHIWALNE ZDJĘCIA]

W kategorii Media konkurują ze sobą: serial "Anna German" - "za temat, który zgromadził miliony widzów", Agata Młynarska - "za spektakularny powrót do TVP z nowym programem na żywo", Edyta Górniak - "za bycie jurorem w programie The Voice of Poland", Teatr Telewizji na Żywo - "za przywrócenie po latach do życia w TVP1 największej sceny teatralnej na świecie", Magda Gessler - "za bezkompromisową walkę o zmianę kulinarnych nawykow Polaków w programach "Kuchenne rewolucje" oraz MasterChef w TVN".

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • gaa (gość)

    Spoko, nikt nie miał zamiaru głosować i bez proszenia.

    29.10.2013 16:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×