Edyta Górniak: Uczestnicy programu, w którym ocenia Kora nie zasłużyli na kpinę

Trwa medialny spór pomiędzy Edytą Górniak a Korą, który rozpoczął się od słów wypowiedzianych w programie "The Voice of Poland".

Multimedia

W jednym z odcinków "The Voice of Poland" Edyta Górniak stwierdziła, że "Kora nie jest dobrą wokalistką. Jest legendą i ma fantastyczne utwory, ale wokalistką dobrą nie jest". Trenerka wypowiedziała się w ten sposób po występie Sandry Rusin, która próbowała swoich sił także w "Must be the music", gdzie usłyszała od Jackowskiej, że "ma niską kulturę śpiewania".

Zobacz występ, po którym Górniak skrytykowała Korę!

Oburzyło to niektóre osoby ze świata mediów, Wojciech Mann stwierdził na przykład, że "Kora rozumie, o czym śpiewa, Edyta Górniak nie - i to jest zasadnicza różnica". Autorka słów, które wywołały burzę, postanowiła to skomentować.

"*Zawsze! stanę w obronie słabszego i bezbronnego dokładnie tak, jak zrobiłam to wobec Sandry, uczestniczki Naszej edycji "The VOICE", która z pewnością nie zasłużyła na miażdżące słowa krytyki i złośliwości wypowiedziane głośno przed całą Polską, prze legendę polskiego Rocka. Swoją drogą nie zasłużyły na Jej kpinę setki uczestników programu, w którym Kora Jackowska ocenia od lat.

Zamiast podcinać skrzydła i ośmieszać, można przecież dawać wskazówki dla dalszego rozwoju młodym, przestraszonym lecz utalentowanym ludziom, szczególnie mając tyle doświadczenia. Trzeba tylko mieć w sobie właściwe intencje :)) Cieszę się z wypowiedzi Wojtka Manna, który koleżeńsko stanął w obronie Kory. Dobrze to o nim świadczy.

Wspaniałe polskie wokalistki - Beata Kozidrak, Zdzisława Sośnicka, Agnieszka Chylińska, Ania Jopek, Kayah czy legendarna Irena Santor, gdyby dziś wystąpiły podczas przesłuchań w ciemno, z pewnością wyrwałyby Trenerów z foteli.

W 'V' edycji " The VOICE" mamy głosy z ogromnym potencjałem dla rozkwitu różnych gatunków muzycznych na polskim rynku. Niepokojąco piękne głosy :)) ...*" - napisała na swoim facebookowym profilu Edyta Górniak.

CZYTAJ TAKŻE: BITWY "THE VOICE OF POLAND". MICHAŁ DUDKIEWICZ I DOMINIK DUDZIK "LICZĄ GWIAZDY" [WIDEO] "THE VOICE OF POLAND" BITWY 11.10.2014. KTO PRZESZEDŁ DO KOLEJNEGO ETAPU? [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×