Edyta Górniak: Umiem o siebie zadbać!

Od kiedy zakończyła się jej współpraca z Mają Sablewską (31 l.), nie milkną plotki na temat tego, kto zostanie nowym menedżerem Edyty Górniak (39 l.).

Multimedia

Okazało się jednak, że gwiazda nie poszukuje nikogo i na razie zamierza sama zająć się swoją karierą. W rozmowie z Faktem, piosenkarka tłumaczy, dlaczego postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce.

  • Jestem artystką, która już od ponad 20 lat pracuje na scenie. Umiem o siebie zadbać, bo przez wszystkie te lata dostałam niezłą szkołę życia - powiedziała Faktowi Górniak. - Wiem, co chcę zrobić, jeśli chodzi o moje artystyczne plany - zapewnia dobitnie gwiazda.

Czytaj także: Górniak zdradza szczegóły rozstania z Sablewską Nowa przyjaciółka Górniak Nie będzie płyty Górniak?

W jednym z ostatnich wywiadów artystka opowiadała o tym, że nareszcie to ona sama decyduje o każdym szczególe dotyczącym nowej płyty i jak nigdy czuje, że będzie to jej własny krążek. Zapewne właśnie dlatego nie potrzebuje dodatkowego wsparcia.

O tym, że piosenkarka nie potrafi sama nic załatwić i wszystkimi jej sprawami zajmują się kolejni menedżerowie, krążą już legendy. Wygląda jednak na to, że mało jest w tym prawdy, bo od czasu rozstania z Mają, Górniak jest sobie sterem, żeglarzem i okrętem.

W najbliższych dniach Edyta rozpocznie pracę na planie teledysku do znanej od kilku miesięcy piosenki "Teraz tu" i, jak dowiedział się Fakt, planuje już kolejny singiel. Czy będzie w stanie konsekwentnie realizować wszystkie plany, które założyła sobie na ten rok?

Zobacz również: Ale Cycu się zmienił. Zobacz odmienionego Żukowskiego

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×