Edyta Górniak zrozpaczona. Zmarł jej pierwszy menadżer

Edyta Górniak poinformowała fanów za pośrednictwem Facebooka, że właśnie dowiedziała się o śmierci swojego pierwszego menadżera - Wiktora Kubiaka.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: NOWA PŁYTA EDYTY GÓRNIAK PRZED BOŻYM NARODZENIEM EDYTA GÓRNIAK O "THE VOICE OF POLAND": TEN PROGRAM MIEJSCAMI PRZYPOMINA BIG BROTHERA

Edyta Górniak przebywa obecnie w Londynie, gdzie przygotowuje materiał na swoją ósmą solową płytę. Zdjęciami ze studia nagraniowego dzieliła się z fanami na Facebooku. Niestety, piosenkarkę spotkała tragedia, która zburzyła jej spokój. Okazało się, że zmarł Wiktor Kubiak - pierwszy menadżer Górniak.

CZYTAJ TAKŻE: NOWA PŁYTA EDYTY GÓRNIAK PRZEMIANA EDYTY GÓRNIAK. WSPÓŁPRACA Z NIĄ TO PRZYJEMNOŚĆ

"Potrafię śpiewać nawet w ogromnym przygnębieniu, ale teraz ? Na razie nie mam po co wracać do studia. Wiktor Kubiak - mój pierwszy Manager zmarł. Jak ja mam to sobie wytłumaczyć ?! Jak ?!!! Boże Jedyny Mój... jak ? Ogromna część mnie, mojego życia. Moja historia. Nasza wspólna historia.. ! Gdyby nie Wiktor, nie byłoby METRA, Litanii, Broadway'u, Eurowizji, pierwszej, drugiej płyty światowej. Byłabym innym człowiekiem. Być może nawet nie znalibyśmy się. Jestem zrozpaczona.." - napisała gwiazda na Facebooku.

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×