edyta górniak

Edyta Górniak od lat zachwyca urodą! Właśnie świętuje swoje 50. urodziny! Zobaczcie, jak zmieniała się wokalistka

Edyta Górniak to postać, której przedstawiać nie trzeba. Od wielu lat jest obecna na scenie i właściwie trudno wyobrazić sobie świat polskiej piosenki, bez takiej osobowości jak Edyta Górniak. Wokalistka od lat zachwyca nie tylko talentem, ale też niebanalną urodą! Edyta Górniak właśnie świętuje swoje 50. urodziny, a my przypominamy, jak się zmieniała na przestrzeni lat!

14.11.2022The Voice of Poland

Gwiazdy świętują 70-lecie TVP. Kto wystąpi? Lista jest długa! Edyta Górniak, Cleo, Natasza Urbańska, Halina Frąckowiak, Michał Wiśniewski i inni

Trwa odliczanie do wielkiego święta Telewizji Polskiej. Już w najbliższą niedzielę (13.11) odbędzie się uroczysta „Gala Jubileuszowa – 70 lat Telewizji Polskiej”, będąca hołdem dla wszystkich, którzy przez dziesięciolecia budowali jej znaczenie i legendę. Kogo zobaczymy na 70-leciu TVP?

10.11.2022Gala Jubileuszowa – 70 lat Telewizji Polskiej

Allan Krupa przeszedł ogromną metamorfozę. Tak się zmieniał syn Edyty Górniak! Próbuje podbić rynek muzyczny jako raper Enso

Edyta Górniak to artystka, której nikomu w Polsce nie trzeba przedstawiać. Gwiazda sceny jest nie tylko wokalistką, ale również oddaną mamą, której oczkiem w głowie jest syn Allan. Od zawsze przebywał na tzw. świeczniku, towarzysząc słynnej mamie na planach, koncertach i różnych wydarzeniach. Zobacz, jak się zmienił Allan Krupa, ukochany syn Edyty Górniak!

26.08.2022The Voice of Poland

"The Voice of Poland". Edyta Górniak rezygnuje z powodu konfliktu z Justyną Steczkowską! "Straciłam do Justyny zaufanie"

Jeszcze nie tak dawno media obiegła wieść o tym, że Justyna Steczkowska dołączy do zespołu Trenerów w popularnym programie rozrywkowym Telewizji Polskiej "The Voice of Poland". Nie wszyscy zareagowali na te wieści z entuzjazmem. Edyta Górniak właśnie oświadczyła swoim fanom, że rezygnuje z udziału z powodu uczestnictwa wokalistki! - Nie przeprosiła mnie szczerze i nie wycofała swoich oskarżeń - stwierdziła diwa.

03.07.2022The Voice of Poland

"The Voice of Poland". Edyta Górniak przeszła sporą metamorfozę! Wcześniej zmagała się z krytyką swojego wyglądu. Zdradziła, jak to zrobiła

Edyta Górniak w ostatnim czasie znacznie się zmieniła. Swego czasu diwa polskiej sceny muzycznej przybrała na wadze. Na najnowszym udostępnionym przez artystkę zdjęciu można zauważyć, że znacząco schudła. Na łamach jednego z portali, Edyta Górniak postanowiła zdradzić szczegóły swojej metamorfozy. Jak to zrobiła?

22.05.2022The Voice of Poland

Eurowizja 2022. Przewodniczący ukraińskiego jury tłumaczy się z braku punktów dla Polski. Ich brak wzburzył opinię publiczną!

Finał Eurowizja 2022 okazał się bogaty w emocje, choć nie do końca w zaskoczenia. Bukmacherzy na długo przed ogłoszeniem wyników typowali Ukrainę jako kraj, który zwycięży. Nie pomylili się, ale wynik głosowania i przyznawania punktów jest szeroko komentowany w sieci. Wielu poczuło się oburzonym zachowaniem jury Ukrainy. Przewodniczący wspomnianego gremium postanowił zabrać głos.

15.05.2022Eurowizja 2022

Eurowizja 2022. Ukraina zwycięzcą 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. W sieci zawrzało! Wynik Eurowizji 2022 podzielił internet! Co wywołało największe oburzenie?

Za nami 66. Konkurs Piosenki Eurowizji 2022. Eurowizja 2022 wygrała reprezentacja Ukrainy, zespół Kalush Orchestra z utworem "Stefania". Wynik 66. Konkursu Piosenki Eurowizji 2022 podzielił internet. W sieci zawrzało! Nie wszyscy zgadzają się z wynikiem - dla wielu nie był sprawiedliwy. Co wywołało oburzenie widzów Eurowizji 2022?

15.05.2022Eurowizja 2022

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×