Edyta Herbuś: Na moim świątecznym stole pojawi się jakieś danie z krewetek

Edyta Herbuś zdecydowała, że w tym roku święta Bożego Narodzenia spędzi w Polsce, jednak na jej wigilijnym stole nie zabraknie egzotycznego akcentu.

Multimedia

Edyta Herbuś jest zwolenniczką spędzania świąt w tradycyjny sposób. W tym roku rozważała jednak wyjazd zagranicę i spędzenie Bożego Narodzenia pod palmami. Ostatecznie jednak sentyment do polskiej tradycji zwyciężył.

CZYTAJ TAKŻE: EDYTA HERBUŚ: NIE JESTEM FEMINISTKĄ! [WIDEO] TANIEC GAGA I DIETA ŹRÓDŁEM URODY EDYTY HERBUŚ

- W tym roku po raz pierwszy zastanawiałam się, czy nie spędzić świąt za granicą. Gdy wyobraziłam sobie, że ominie mnie ubieranie choinki, pakowanie prezentów i ten magiczny klimat, który towarzyszy wigilii, podjęłam decyzję, że zostaję w Polsce. Tradycyjne celebrowanie tego czasu jest dla mnie bardzo ważne. Boże Narodzenie to dla mnie najważniejsze dni w roku. Czas płynie wtedy inaczej, spokojniej, każda chwila tętni miłością, życzliwością, radością. Chcę ten czas spędzić z najbliższymi, naładować baterie. Mam nadzieję, że tych dni między świętami a sylwestrem starczy mi na to, żeby odwiedzić wszystkich, których kocham - powiedziała w wywiadzie dla "Party".

CZYTAJ TAKŻE: BOŻE NARODZENIE U GWIAZD. CZYJA TO CHOINKA? CZYJE DZIECKO WIE, ŻE MIKOŁAJ NIE ISTNIEJE?

Edyta Herbuś zdradziła również, że pomimo uwielbienia dla tradycyjnej wigilijnej kuchni na jej świątecznym stole pojawią się egzotyczne akcenty.

- Lubię tradycyjne potrawy, ale uważam, że czasem warto wprowadzić jakieś nowinki, dlatego na moim świątecznym stole pojawi się na pewno jakieś danie z krewetek. Moją specjalnością są krewetki z mango na rukoli i zupa tajska - zdradziła tancerka i aktorka.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×