Edyta Herbuś pomaga wychowywać córkę Doroty Gardias. Wiedzieliście, że tyle je łączy? "Zależy nam, żeby Hania była radosnym, szczęśliwym dzieckiem"

Dorota Gardias przeszła niedawno operację usunięcia guza piersi. Pogodynkę znaną z anteny TVN czeka teraz rehabilitacja. Jak się okazuje, w opiece nad córką Hanią, pomaga jej Edyta Herbuś. Dlaczego?

Multimedia

Dorota Gardias ma za sobą trudny okres. Kiedy kilka miesięcy temu dowiedziała się, że ma nowotwór piersi, jej świat się zawalił. Gardias dla dobra córki musiała jednak szybko się pozbierać i rozpocząć leczenie. Pod koniec września br. pogodynka związana ze stacją TVN przeszła operację usunięcia guza. Czeka ją jeszcze rehabilitacja.

Dorota Gardias przeszła operację usunięcia guza piersi. Jak czuje się dziennikarka? Zobacz więcej

Niedawno wyszło na jaw, że pogodynka w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie Edyty Herbuś. Aktorka i tancerka spotyka się z Piotrem Bukowieckim, byłym partner Doroty Gardias i ojcem jej córki Hani.

Dorota wie, że ma w nas wsparcie i jeżeli tylko czegoś potrzebuje, to my jesteśmy. Uważam, że jest bardzo dzielna, świetnie sobie radzi i bardzo dojrzale podchodzi do sytuacji, w której się znalazła. Jesteśmy z nią. Jakoś tak wspólnie wychowujemy Hanię, więc jak inaczej. Niemądrze byłoby stawać po dwóch stronach barykady. Gramy do jednej bramki. Zależy nam, żeby Hania była radosnym, szczęśliwym dzieckiem i takim właśnie jest. A poza tym, ja nie widzę powodu, dla którego nie mielibyśmy nie mieć sztamy. Po prostu się lubimy i te relacje są jak najbardziej naturalne, a nie wykreowane - wyznała Herbuś w rozmowie z portalem Jastrząbpost.pl.

Wiedzieliście, że tyle je łączy?

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×