Edyta Pazura 10 lat po ślubie z Cezarym! Oboje zamieścili wzruszające zdjęcia z okazji rocznicy

Cezary Pazura poznał Edytę Zając przez przypadek, w 2007 roku. Para właśnie świętowała 10. rocznicę ślubu! Z tej okazji małżonkowie zamieścili w mediach społecznościowych wzruszające wpisy.

Multimedia

Kiedy Cezary Pazura zaczął pojawiać się na salonach z młodszą od siebie o 26 lat Edytą Zając nikt nie wróżył temu związkowi przyszłości. Poznali się przez przypadek, w pociągu relacji Kraków-Warszawa w 2007 roku. Dwa lata później - 1 maja 2009 r. - stanęli na ślubnym kobiercu. Teraz Edyta i Cezary Pazurowie świętowali 10. rocznicę ślubu!

Edyta jest trzecią żoną Cezarego. Para ma razem trójkę dzieci - Amelię, Antoniego Józefa i Ritę. Z okazji rocznicy małżonkowie opublikowali wzruszające wpisy. Cezary Pazura umieścił kilka wspólnych zdjęć i napisał:

10 lat po ślubie, 12 lat razem! Nie zamieniłbym żadnego dnia! Ocean Miłości, Rzeka Szczęścia, po prostu TA Kobieta. 1.05.2009-1.05.2019/ Dziękuję Słońce!

Wygląda więc na to, że mimo różnic i początkowo nieprzychylnych komentarzy otoczenia, para wciąż jest bardzo szczęśliwa. Oby tak dalej!

Zobacz galerię

Źródło: 20m2 Łukasza/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×