Edyta Pazura opowiada: Cezary był szantażowany!

Kilka dni temu pojawiły się pogloski o tajemniczym filmie, za pomocą którego szantażowano Cezarego Pazurę.

Multimedia

Kilka dni temu w jednym z warszawskich centów handlowych detektyw Krzysztof Rutkowski dokonał obywatelskiego zatrzymania pewnego mężczyzny. Potwierdził to w rozmowie z "Super Expressem" rzecznik stołecznej policji. Na miejscu zdarzenia obecny był również Cezary Pazura, dla którego pracował Rutkowski. Panom udało się zatrzymać człowieka, który od dłuższego czasu jest podejrzany o szantażowanie aktora. Mężczyzna ma się znajdować w posiadaniu filmu z prywatnej imprezy, na której obecny był Pazura. Aktor, by nie dopuścić do upublicznienia filmu, miał płacić szantażyście.

CZYTAJ TAKŻE: KONIEC KARIERY EDYTY PAZURY? CEZARY NIE POZWALA JEJ GRAĆ! CEZARY PAZURA WYSTĄPI W "HOTELU 52"

Oficjalne oświadczenie w tej sprawie wydała Edyta Pazura, żona Cezarego.

- W związku ze spekulacjami dotyczącymi akcji przeprowadzonej przez Pana Krzysztofa Rutkowskiego, pragnę poinformować, że faktycznie dokonano zatrzymania obywatelskiego mężczyzny podejrzanego o szantaż Cezarego Pazury, który zagrażał życiu i bezpieczeństwu jego rodziny. Cezary Pazura nie czekając na dalszy rozwój wypadków, postanowił szukać pomocy u Krzysztofa Rutkowskiego i policji. Aktor ma nadzieję, że będzie to przestroga i nauczka dla innych osób, które będą chciały w łatwy i niezgodny z prawem sposób zarobić pieniądze - poinformowała Edyta Pazura.

CZYTAJ TAKŻE: KRZYSZTOF RUTKOWSKI ZOSTANIE TATĄ! WIEMY JUŻ, ŻE TO BĘDZIE CHŁOPIEC! LUIZA KOBYLECKA RZUCA KRZYSZTOFA RUTKOWSKIEGO

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×