Edyta Pazura skomentowała śmierć teściowej. Wbiła szpilę Dorocie Choteckiej? „Żałobę nie obchodzi się na Instagramie”

Edyta Pazura zabrała głos w sprawie śmierci teściowej. Żona Cezarego Pazury dosadnie wyraziła, co myśli o przeżywaniu żałoby na Instagramie. Wygląda na to, że informacja o śmierci pani Jadwigi Pazury miała nie przedostać się do wiadomości publicznej. O jej śmierci poinformowała natomiast Dorota Chotecka, czyli żona Radosława Pazury.

Multimedia

Jadwiga Pazura nie żyje. Była mamą Cezarego i Radosława Pazurów

21 stycznia br. media obiegła smutna informacja o śmierci mamy Cezarego i Radosława Pazurów. O jej odejściu poinformowała Dorota Chotecka, czyli ukochana Radosława Pazury. Aktorka w poruszającym wpisie w mediach społecznościowych pożegnała teściową.

Dziele się z Wami przykrą wiadomością. 13.01 b.r., dzień przed swoimi urodzinami, zmarła moja druga mama. Teściowa, którą znałam i kochałam od 34 lat. Pogrzeb odbył się 17.01. Wierzę, że jest już w raju. Do zobaczenia Mamo. Od tej chwili nasze życie sie zmienia, ale sie nie kończy. A my do tej codzienności wracamy już inni… Opiekuj sie nami tam z góry - czytamy na Instagramie Doroty Choteckiej.

Rodzina Pazurów w żałobie. Dorota Chotecka przekazała druzgocące wieściZobacz więcej

Internauci poczuli się skonsternowani, bo w tym samym czasie na profilu Edyty Pazury, czyli żony Cezarego Pazury pojawił się post z wakacji w Dubaju. Żona Cezarego odniosła się już do sprawy w serii pytań na Instagramie.

Mój mąż nie życzył sobie, aby to była informacja do wiadomości publicznej. Wielka szkoda, że nie zostało jego zdanie uszanowane. Żałobę nie obchodzi się na Instagramie. My bardzo jasno stawiamy tu granicę. Nie mamy obowiązku spowiadania się innym, a tym bardziej robienia sobie PRu wiadomościami, które nie powinny znaleźć się w sferze publicznej - napisała Edyta Pazura.

Czy żona Cezarego Pazury chciała w ten sposób wbić szpilę bratowej, która poinformowała o śmierci pani Jadwigi Pazury w mediach społecznościowych?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Helena (gość)

  Edyta to największa prostaczka.

  29.01.2023 17:09
 • Jan (gość)

  ktoś tu faktycznie jest prymitywem, obrażając i nazywając obcą osobę prostaczką...

  28.01.2023 18:17
 • Elzbieta (gość)

  Jakie druzgocace wieści, zmarla starsza kobieta co to takiego śmierć jest wpisana w naszą codzienność a czy to wszystkim potrzebne do wiadomości wszyscy ja znali to sprawa rodziny znajomych i sąsiadów pewnie Ci zostali powiadomieni a reszta komu to potrzebne a to że nie mają dobrych relacji rodzinnych to dziś norma wszyscy kryrykujacy czy w waszych rodzinach jest tak słodko , przyjaźnie , sama miłość czasem rodzice da winni że dorosłe rodzeństwo nie utrzymuje że sobą kontaktów nie oceniajcie nikogo zmarla starsza kobieta i pokój jej duszy a rodzina niech żadna o sprawy duchowe zmarłej nikt z nikikim nie musi żyć w miłość trzeba zrozumieć każdego ja też nie żyć ze sobie wyrażania sie do mojego życia i mojej rodziny i nsrxucsnis mi co gdzie i kiedy każdy ma prawo do własnego zdania zmarla nie była osobą publiczną aby informować o tym cały kraj czy pół świata .

  28.01.2023 16:30
 • Prymityw (gość)

  Jednak prostaczka z Nowej Huty.

  28.01.2023 14:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×