Edyta Pazura w Tańcu z gwiazdami!?

Dlatego zrezygnowała z Polsat Cafe?

Multimedia

Chcą ją ściągnąć do “Tańca z gwiazdami" - taka wypowiedź anonimowego pracownika stacji Polsat odnajdujemy w tygodniku “Takie jest życie".

Ale zaraz, przecież to program o tańczących gwiazdach? Niczego nie ujmując żonie Cezarego Pazury, chyba możemy śmiało powiedzieć, że małżeństwo z Czarkiem, jednorazowa praca przy jego filmie Weekend i krótka obecność w programie Looksus to za mało, by nazywać Edytę gwiazdą?

Czy producenci tańca stawiają na kontrowersyjną popularność młodziutkiej studentki Edyty Zając (Pazury), której znajomość z przyszłym mężem miała początek w pociągu relacji Warszawa - Kraków, kilka la temu?

Czytaj także: Edyta Pazura znika! Zając-Pazura chce się “doktoryzować"!? "Przeszłam przyspieszony kurs dojrzewania"- zdradza Edyta Pazura w "Show"

Komentarze

Skomentuj
  • Marlena. (gość)

    Mlode dziewcze poszlo na latwizne-stary,brzydki,nieciekawy ,wylinialy ze starosci ale popularny.Chciala za wszelka cene zrobic kariere,alw dziewczyno trzeba przede wszystkim cos soba reprezentowac!!!!!A tu ani uroda,ani nie ma na co oko powiesic----no manekin,manekin i w dodatku pcha sie na sile na ekran.Pazurowa uciekaj w kat bo tu cie nie CHCEMY !!!!!!!!!!

    21.07.2010 22:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×