Edzia dostała fotel jurorki w nowym show!

Edyta wie, jak szybko i łatwo zarabiać.

Multimedia

Wszak gwiazda takiego kalibru nie może się przepracowywać. Dlatego Edyta Górniak, która uatrakcyjniała swoimi wypowiedziami program Polsatu Jak oni śpiewają, zasiadając w fotelu jednego z jurorów, teraz też dostała podobną ofertę pracy.

Edyta zasiądzie w jury nowego show z roboczym tytułem “Na dwa głosy". Będzie on nadawany w tym samym czasie, co kiedyś “Jak Oni śpiewają" - czytamy wypowiedź pracownika stacji dla Super Expressu.

Za jeden odcinek gwiazda ma dostać 15 tysięcy złotych. No proszę, praca łatwa, lekka i z pewnością przyjemna. Może tak, jak w przypadku JOŚ Edyta i tym razem będzie dzielić się podczas ocen szczegółami ze swojego prywatnego życia? Łowcy sensacyjnych plotek już grzeją fotele … przed telewizorami.

Czytaj także: Kto zostanie nowym menedżerem Górniak? Górniak bez pracy! Rinke nie chce Górniak!?

Komentarze

Skomentuj
 • Denzel (gość)

  Rany ona się zamienia w Violettę Villass, albo w jakąś inną świnkę pigi. Straszne! Edka wyciśnij sobie ten botox z ust, bo ci z nim normalnie nie do twarzy... lol

  05.02.2010 13:55
 • Damian (gość)

  EDZIA JEST SUPER

  04.02.2010 23:05

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×