"Efekt Domina" 20.03.2016, odcinek 5. Tajlandia – życie na sprzedaż [ZDJĘCIA]

Tajlandia to jeden z najchętniej odwiedzanych krajów Azji, który rocznie odwiedza ponad 20 mln turystów. Egzotyczna przyroda, oryginalna kuchnia, bogata kultura, ale niestety także prostytucja najmłodszych. Międzynarodowa organizacja Kulczyk Foundation wspiera w Tajlandii tych, którzy przeciwdziałają nierządowi wśród dzieci.

Multimedia

"Efekt Domina" odcinek 5. - TVN, niedziela, 20.03.2016, godz. 11:00

Tajlandię znamy zazwyczaj z migawek w telewizji. Niezależnie od skoku cywilizacyjnego, który dokonał się tam w ostatnich dziesięcioleciach, większa część tajskiego społeczeństwa żyje bardzo skromnie. Wyjątkowo ciężki jest los mniejszości etnicznych i nielegalnych imigrantów. Jakże często to właśnie oni staja się ofiarami handlu ludźmi i przymusowej pracy.

Na szczęście są tacy ludzie, jak Sompopa Jantraka, założyciel organizacji Development and Education Programme for Daughters and Communities (DEPDC) przeciwdziałającej wyzyskowi i dziecięcej prostytucji. W najnowszym odcinku „Efektu domina” wraz z Dominiką Kulczyk zobaczymy jak działają tamtejsze schronisko i szkoła. Kulczyk Foundation sfinansuje tam m.in.: system irygacji, odnowienie i wyposażenie budynków.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×