"Efekt Domina" odcinek 3. Laos: pomoc medyczna dla mniejszości etnicznych [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zobacz, co wydarzy się w 3. odcinku drugiego sezonu programu "Efekt Domina"!

Multimedia

W 3. odcinku drugiej edycji programu "Efekt Domina" Dominika Kulczyk odwiedzi Laos, gdzie na 10 tysięcy osób przypada 2 lekarzy, a w wielu rejonach, szczególnie tych górzystych, trudno dostępnych, pomoc medyczna praktycznie nie jest świadczona.

CZYTAJ TAKŻE: "EFEKT DOMINA" 2.05.2015, ODCINEK 4. DOMINIKA KULCZYK W RUMUNII [ZDJĘCIA] DOMINIKA KULCZYK O SWOJEJ WYPRAWIE DO BANGLADESZU [WIDEO]

W czasie misji w prowincji Phongsali, której towarzyszyć będzie Dominika Kulczyk i ekipa TVN, lekarze i pielęgniarze LRF w ciągu kilku dni odwiedzą 3 miejsca, w których udzielą pomocy ponad 3500 osobom. To bardzo doświadczony zespół. Ijan, dentysta z Nowego Jorku, czy małżeństwo lekarzy Shioban i Mark jeżdżą na misje humanitarne jako wolontariusze już od ponad 30 lat. Leczenie odbywa się w szkołach i małych ośrodkach zdrowia. Przedmiotem wsparcia Kulczyk Foundation jest zorganizowanie i doposażenie w leki i sprzęt mobilnego szpitala skupionego wokół lekarzy LRF. Wśród beneficjentów znajdą się m.in. dzieci, które nie miały wcześniej kontaktu z lekarzem, w tym 12-letni chłopiec z bakteryjną infekcją kości.

Trzeci odcinek "Efektu Domina" już w niedzielę, 26 kwietnia o godz. 11:00!

Zobacz wideo!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×