Efekt Domina

World Media Festival 2018. Martyna Wojciechowska z Nagrodą Grand Prix! Seriale i programy TVN doecenione!

Zwycięzców World Media Festival wyłoniono w kilkunastu kategoriach takich jak: rozrywka, PR, newsy, animacja czy reklama. Wśród laureatów znalazło się aż 19 produkcji Grupy TVN! Doceniono między innymi seriale: "Diagnoza" i "Druga szansa", reality show "Azja Express" oraz "Kobietę na krańcu świata" i "Efekt domina". Nagrodę Grand Prix odebrała Martyna Wojciechowska.

18.05.2018World Media Festiwal 2018

"Efekt Domina" od 12 marca w TVN. Jakie tematy poruszy Dominika Kulczyk? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Efektu Domina" nie da się powstrzymać. Jeden dobry uczynek pociąga za sobą następny. Ten program to najlepszy przykład na to, iż każde mądre wsparcie może uruchomić serię pozytywnych zmian w życiu całych społeczności. Tym razem Dominika Kulczyk pomaga tam, gdzie problem głodu i niedożywienia, zwłaszcza wśród najmłodszych, jest najbardziej widoczny. Najnowszy, czwarty sezon ruszył 12 marca w TVN.

12.03.2017Efekt Domina

"Efekt Domina" 13.03.2016, odcinek 4. Fundacja Rak'n'Roll i Boskie matki [WIDEO+ZDJĘCIA]

„Boskie matki” to program opieki dla kobiet w ciąży chorych na raka. W takiej sytuacji, ciągle spora część lekarzy sugeruje usunięcie ciąży, a dopiero potem rozpoczęcie leczenia. Tak nie musi być. Dominika Kulczyk w najnowszym odcinku „Efektu Domina” spotka się z niezwykle dzielnymi kobietami, które w imię miłości do swego dziecka podjęły się heroicznej walki oraz ludzi, którzy w tej walce im pomagają.

12.03.2016Efekt Domina

"Efekt domina" 6.03.2016, odcinek 3. Dominika Kulczyk w nepalskim więzieniu [ZDJĘCIA]

W Nepalu osierocone dziecko traci wszelkie prawa. Skazane jest przeważnie na walkę o życie na ulicy, jeśli dalsi krewni nie okażą mu odrobiny serca. Czy może być coś straszniejszego? Może – los dziecka, którego rodzice trafiają do więzienia. Wtedy nie ma szans na nic. Dlatego Dominika Kulczyk dociera ze wsparciem do organizacji, które w Kathmandu opiekują się dziećmi ocalonymi z więzień.

29.02.2016Efekt Domina

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×