Egurrola: Nie znam się z Józefowiczem!

O niechęci Janusza Józefowicza i Agustina Egurroli pisano już wiele. Jednak jeden z bohaterów tej historii twierdzi, że nie wie, o co chodzi w tych opowieściach.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: EGURROLA ODEJDZIE Z "TAŃCA.." PRZEZ JÓZEFOWICZA JÓZEFOWICZ KONTRA EGURROLA W "TAŃCU..."

Dawno temu Józefowicz powiedział, że Egurrola nie dostał u niego pracy, bo był za słabym tancerzem. Ten ostatni twierdzi jednak, że w ogóle nie zna Józefowicza!

CZYTAJ TAKŻE: URBAŃSKA I JÓZEFOWICZ ZAROBIĄ 275 TYS. NA "TAŃCU Z GWIAZDAMI"! EGURROLA WEŹMIE ŚLUB NA KUBIE

 • Właśnie wróciłem z wakacji i dowiaduję się, że jest jakaś "wojna". W dodatku z moim udziałem! Skąd "wojna", skoro my się z Januszem Józefowiczem w ogóle nie poznaliśmy! Nawet jeszcze nie rozmawialiśmy! Wkrótce się spotkamy przy produkcji programu i mam nadzieję, że to będzie dobra współpraca - zapewnił "Show". - Naprawdę nie wiem, o co chodzi. Ale faktem jest, że wyjątkowo dużo mówi się o kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami", jeszcze zanim program się rozpoczął.

Komentarze

Skomentuj
 • pola (gość)

  tvn robi co może żeby zdobyć widzow zanim zacznie się program,takie plotki to najlepsza reklama,nie dajmy się oszukać,ja i moi znajomi nie będziemy już oglądać z powodu nataszy i józefowicza,kto by ich chciał oglądać ? nie wiem czemu tvn ich zatrudnił przecież nataszy ludzie nie trawią, z bitwy na głosy odpadła bardzo szybko;lol

  17.08.2011 19:09
 • rhud (gość)

  a kto to jest ten Józefowicz, czy to ten facet który na siłę próbuje wcisnąć gdzie się da tą Urbańską? Na Urbańską już się nie da patrzeć :-/

  17.08.2011 17:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×