ekologiczny koniec świata

"Ekologiczny koniec świata" - cykl o konsekwencjach zmian klimatycznych od 8 lipca w National Geographic [WIDEO+ZDJĘCIA]

Jak wyglądałoby życie na Ziemi, gdyby wciąż nawiedzały ją niszczycielskie żywioły? Czy ludzkość zniosłaby niekończącą się burzę? Kto kontroluje światowe zasoby wody i czy wojna o nią jest realna? Jakie skutki dla naszego klimatu i zdrowia niesie za sobą nadmierna emisja gazów cieplarnianych wskutek spalania paliw kopalnych? National Geographic próbuje znaleźć odpowiedzi na te i wiele innych pytań o czynniki zagrażające naszej planecie w bloku programowym "Ekologiczny koniec świata".

05.07.2017Ekologiczny koniec świata

Przeczytaj także:

"Zatoka cieni". Leonardo DiCaprio w obronie świata. Wyprodukował thriller ekologiczny o wielkiej katastrofie. Gdzie oglądać?

Meksykańskie kartele, chińscy przemytnicy, pościgi i strzały – to nie plan filmowy hollywoodzkiej superprodukcji, ale tło realnego, postępującego w błyskawicznym tempie kryzysu ekologicznego w Zatoce Kalifornijskiej. W wyprodukowanym przez Leonardo DiCaprio dokumencie „Zatoka cieni” najbardziej przeraża to, że relacjonuje on prawdziwe wydarzenia.

22.11.2019Zatoka cieni

FOX Play i National Geographic Play w Polsce! Dwa nowe serwisy VOD pokażą największe serialowe hity online! Jak oglądać? [CENA, DOSTĘPNOŚĆ]

Przedstawiciele spółki FOX Networks Group (FNG) Europe and Africa ogłosili wprowadzenie usług FOX Play i National Geographic Play na polski rynek. Oznacza to, że największe serialowe hity kanału FOX takie jak "The Walking Dead", „Legion”, „Kości” czy „American Horror Story” będzie można oglądać w Polsce online. Jak to zrobić? Sprawdźcie!

02.10.2018The Walking Dead

"Czy czeka nas koniec?". Leonardo DiCaprio w dokumencie o zmianach klimatu na National Geographic Channel [ZDJĘCIA]

National Geographic Channel przedstawia pełnometrażowy dokument, poświęcony problematyce pogłębiającego się kryzysu ekologicznego, zatytułowany "Czy czeka nas koniec?". Twórcami filmu są laureaci Akademii Filmowej, Fisher Stevens oraz Leonardo DiCaprio, który został również mianowany Posłańcem Pokoju ONZ. Producentem wykonawczym jest Martin Scorsese.

07.10.2016Czy czeka nas koniec?

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×