"Eks–tra zmiana”. Kiedy premiera nowego programu Agaty Młynarskiej? Gdzie oglądać? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Agata Młynarska w swoim nowym programie pomoże bohaterom stanąć na nogi po rozwodzie. W „Eks–tra zmianie” nie zabraknie wzruszających rozmów i konkretnych porad. Kiedy premiera programu Agaty Młynarskiej? Gdzie oglądać "Eks–tra zmianę”?

Multimedia

"EKS-TRA ZMIANA", PREMIERA: 1 PAŹDZIERNIKA, PONIEDZIAŁEK, GODZINA 22.25

Agata Młynarska w programie "Eks–tra zmiana” wraz z ekspertami podpowiedzą rozwódkom i rozwodnikom, jak zrobić porządki w uczuciach i starych nawykach. Odświeżą też ich garderobę i mieszkania. Wszystko po to, żeby nareszcie poczuli się dobrze, zaczęli myśleć pozytywnie o przyszłości i budować swoje życie na nowo. Prowadząca udowodni widzom, że nawet rozwód, który jest uznawany za jedno z najbardziej stresujących i nieprzyjemnych wydarzeń w życiu, można wykorzystać do zmiany na lepsze.

Młynarska, Rozenek-Majdan, Fijał i Kalczyńska w kolorowych stylizacjach prezentują nowości stacji! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W każdym odcinku "Eks-tra zmiany" Agata Młynarska wysłucha historii jednej osoby, która nie może pozbierać się po rozpadzie swojego małżeństwa. Bohaterka programu trafi w ręce sztabu specjalistów, którzy dadzą jej wsparcie i zapewnią fachową pomoc.

"Eks–tra zmiana” odcinek 1.

W pierwszym odcinku Agata spotka się z Emilią. Kobietą piękną, silną, ale też mocno skrzywdzoną przez los. Uczestniczka „Eks-tra zmiany” przeżyła podwójne rozstanie z mężem. Po raz pierwszy partner porzucił ją, kiedy była w ciąży z ich jedynym synem. Drugi raz rozstali się w trakcie ciężkiej choroby Emilii. W takiej sytuacji trudno nie zadawać sobie bez przerwy pytania: „dlaczego właśnie mnie to spotkało?” Rozwód, samotne wychowywanie syna, strach przed nawrotem choroby – to demony Emilii, z którymi musiała zmierzyć się Agata Młynarska i jej specjaliści.

Dziennikarka w szpitalu! Jest lepiej? "Uśmiecham się przez łzy" [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na pierwszy ogień poszło mieszkanie. Agata poprosiła o pomoc znanego architekta z zaprzyjaźnionego kanału HGTV Home & Garden – Krzysztofa Mirucia. To właśnie on zrobił wszystko, żeby Emilia w swoim domu nareszcie poczuła się swobodnie i komfortowo. Później do pracy zabrali się specjaliści od ciała i ducha. Efekt końcowy przeszedł najśmielsze oczekiwania wszystkich, ale przede wszystkim samej bohaterki. Zobaczyć uśmiech na jej twarzy – bezcenne!

Zobacz galerię

Źródło: TVN Style, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×