"Ekskluzywny rejs". Kulisy pracy na luksusowym statku pasażerskim. Gdzie oglądać?

"Regal Princess" to jeden z największych luksusowych statków pasażerskich świata. Na dziewiętnastu pokładach może przebywać 3560 pasażerów. Do ich dyspozycji są baseny, ośrodki spa, restauracje i sklepy. Codziennie odbywają się pokazy i koncerty. Na pokładzie można grać w golfa, oglądać pokazy taneczne lub wstąpić do galerii sztuki. Kamera śledzi losy 1400 członków załogi - marynarzy, kelnerów, animatorów, kucharzy, inżynierów.

Multimedia

"Ekskluzywny rejs" piątek, 31 maja, godz. 18:00 na National Geographic People - sprawdź program tv

Zobaczymy pełną najróżniejszych wyzwań pracę załogi. Animatorzy zmagają się z kontuzjami i brakami kadrowymi. Do obowiązków pracowników obsługi należy odnajdywanie pasażerów, którzy zgubili się w porcie. Kucharze każdego dnia przygotowują 20 000 posiłków. Priorytetem wszystkich pracowników jest utrzymanie jak najwyższych standardów i zapewnienie pasażerom niezapomnianych wrażeń. Załoga statku Royal Princess zmaga się z niesprzyjającą pogodą. Złe warunki uniemożliwiają zawinięcie do portu w Marsylii.

Oznacza to konieczność zwrotu pieniędzy za niezrealizowane wycieczki. Na dodatek trzeba na poczekaniu wymyślić rozrywki dla uwięzionych na pokładzie turystów i przygotować dodatkowe 4000 posiłków. Z kolei w Czarnogórze statek natyka się na falę upałów. Spragnieni pasażerowie oblegają bary i w mgnieniu oka opróżniają zapasy prosecco. Na statku zostały raptem cztery butelki…

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×