Ekspertka "Bitwy na głosy" śpiewa w “Tak to leciało!"

Już w tę niedzielę, 11 marca, w "Tak to leciało!", wystąpi Sonia Bohosiewicz, ekspertka II edycji "Bitwy na głosy", popularna aktorka, grająca główną rolę w nowym serialu Dwójki "Aida".

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: BOHOSIEWICZ I ZAMACHOWSKI W "BITWIE NA GŁOSY" SONIA BOHOSIEWICZ WZIĘŁA 30 000 ZŁ ZA JEDEN WIECZÓR

Artystka zdecydowała się powalczyć o pieniądze na Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach. Mnóstwo zabawnych sytuacji, piękne, oryginalne wykonania znanych piosenek oraz mnóstwo historii opowiedzianych przez gościa specjalnego - tego mogą spodziewać się widzowie "Tak to leciało!".

Maciek Miecznikowski wypytał Sonię o wszystkie interesujące wydarzenia z jej życia. Między innymi o to jak została aktorką. Prowadzący zadawał jej kolejne coraz trudniejsze zagadki muzyczne, a gwiazda dawała mu w zamian kolejne coraz bardziej zaawansowane lekcje aktorstwa. Gdy doszło do sceny pocałunku, zaczęły się schody. Maciek nieco speszony chciał jak najlepiej podołać zadaniu, jednak doświadczenie Soni okazało się onieśmielające. Jak wyglądała nauka całowania w "Tak to leciało!"?

CZYTAJ TAKŻE: II EDYCJĘ "BITWY NA GŁOSY" CZAS ZACZĄĆ! PÓŁMETEK CASTINGÓW DO "BITWY NA GŁOSY"

Widzowie będą mieli okazję poznać gust muzyczny artystki oraz jej świetne umiejętności wokalne. Sonia zaskoczy wszystkich oryginalnymi wersjami utworów Maryli Rodowicz, Lady Pank, Hanki Ordonówny, Varius Manx czy Hanny Banaszak. Najbardziej obawiała się kategorii "hip-hop". Jakie piosenki miała do wyboru? Czy raperski repertuar okazał się trudny czy może artystka mimo obaw poradziła sobie z nim bez problemu?

Ile pieniędzy udało jej się wygrać na Hospicjum w Żorach oraz jakie piosenki zaśpiewała w specjalnym wydaniu programu? Tego dowiecie się oglądając muzyczne spotkanie z Sonią Bohosiewicz, 11 marca, o godz. 19.00, w "Tak to leciało!", w Dwójce!

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • aat (gość)

    @k nawet jeżeli to nie jest na żywo i ona zna utwory, to co? Ważne chyba, żeby wygrała jak najwięcej skoro ma to służyć za pomoc dla potrzebujących...

    11.03.2012 18:07
  • k (gość)

    jakoś nie wierzę , ze wcześniej nie znała tych utworów i że to rzeczywiście takie na żywo jest

    11.03.2012 14:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×