Ekstra emerytura dla Villas

Starania przyjaciół przyniosły efekt i Violetta Villas otrzymała specjalną emeryturę. Sprawa dotarła aż do Kancelarii Premiera.

CZYTAJ TAKŻE: VIOLETTA VILLAS WYRUSZA W TRASĘ VILLAS POWRACA NA SCENĘ

 • Violetta dostała specjalną emeryturę od pana Tuska. Jest drugą osobą na Dolnym Śląsku, która coś takiego otrzymała. Do zwykłej emerytury dostała tę dodatkową, specjalną emeryturę - powiedziała "Super Expressowi" Elżbieta Budzyńska, przyjaciółka, opiekunka i menedżerka gwiazdy.

CZYTAJ TAKŻE: VILLAS OBRAŻONA NA SZYMONA! O CO? GÓRNIAK JUŻ TRENUJE. POMOGŁA VILLAS?

Do tej pory Villas otrzymywała niecałe tysiąc złotych, teraz ma około czterech tysięcy. Jak zapewnia gazeta, "Pomoc przyszła w ostatniej chwili... Rodzinny dom w Lewinie Kłodzkim popadał w ruinę, artystce i jej opiekunce brakowało pieniędzy na wszystko. Miały kłopoty z opłacaniem rachunków, nie było za co wykarmić psów, które przygarnęła Villas"...

Komentarze

Skomentuj
 • Ania (gość)

  o to teraz bedzie je stac na lepsze wino

  23.09.2011 11:19
 • dekabe (gość)

  Chociaż coś dobrego dokonał na koniec swojego urzędowania ;)

  22.09.2011 22:52
 • wawa (gość)

  A GDZIE TE MILIONY ludzie po 40 latach pracy mają tysiąc złotych . A ta pierw się bawiła a teraz rozpieprzyła pieniądze i premier jaj daje nie ze swoich tylko naszych kieszeni . Na pewno ma zapewniony mój głos ale po śmierci .

  22.09.2011 17:45
 • taka prawda (gość)

  No,to teraz opiekunka ogrodzi posesję drutem kolczastym i nie dopuści do Villas nikogo nawet lekarza ,a z kasą będzie robić co będzie chciała.

  22.09.2011 15:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×