ekstradycja

"Ekstradycja" - zgrabna pocztówka z Polski lat 90. [ZDJĘCIA+WIDEO]

Chociaż trudno w to uwierzyć, od premiery „Ekstradycji” minęło już dwadzieścia lat! Przez ten czas serial doczekał się statusu kultowego i nie ma w tym niczego dziwnego. Każdy z sezonów „Ekstradycji” to wycinek z ówczesnej Polski. Wojciech Wójcik realizując bardzo dobry serial kryminalny, przy okazji tak naprawdę nakręcił portret Polski lat 90. ubiegłego stulecia. Tych specyficznych czasów, gdy gliniarze otwarcie walili wódę na komendzie, a gangsterzy – uważający się za ludzi biznesu – w biały dzień urządzali jatki, aby wyeliminować konkurencję.

01.01.2019Retro seriale

"Ekstradycja 2". Druga część przygód Olgierda Halskiego została zrekonstruowana! Kiedy premiera odświeżonej wersji kultowego kryminału? [WIDEO+ZDJĘCIA]

9 listopada TVP HD zaprasza na premierę drugiego sezonu zrekonstruowanego cyfrowo serialu „Ekstradycja”. Prace nad rekonstrukcją serialu przeprowadził Ośrodek Dokumentacji i Zbiorów Programowych (ODiZP) Telewizji Polskiej SA., w ramach programu POPC „Digitalizacja Polskiej Szkoły Telewizyjnej i Filmowej z Archiwum TVP S.A.”.

25.10.2018Ekstradycja

"Ekstradycja". Kultowy serial kryminalny powraca po rekonstrukcji! Kiedy premiera? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W piątek 11 maja o godz. 21:35 TVP HD zaprasza na premierę telewizyjną zrekonstruowanego cyfrowo serialu sensacyjnego „Ekstradycja” w reżyserii Wojciecha Wójcika, z Markiem Kondratem w roli komisarza Olgierda Halskiego. Rekonstrukcję obrazu i dźwięku przeprowadził Ośrodek Dokumentacji i Zbiorów Programowych Telewizji Polskiej, w ramach programu POPC „Digitalizacja Polskiej Szkoły Telewizyjnej i Filmowej z Archiwum TVP S.A.

28.04.2018Ekstradycja

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×