ekstradycja

„Ekstradycja”. Marek Kondrat na starych zdjęciach. Porzucił aktorstwo, ale widzowie wciąż go uwielbiają! Tak się zmieniał kultowy Adaś Miauczyński. Zobacz wyjątkowe zdjęcia!

Marek Kondrat zagrał w wielu filmach, tworząc kultowe dziś postacie - jak choćby Adasia Miauczyńskiego, którego nienadające się do cytowania teksty na stałe weszły do mowy potocznej. Jako aktor Kondrat debiutował w wieku zaledwie 11 lat. Dziś może pochwalić się imponującą filmografią, a ponad dekadę temu zdecydował o przejściu na filmową emeryturę. Zobacz, jak zmieniał się Marek Kondrat. W galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia!

03.12.2022Ekstradycja

"Ekstradycja". Marek Kondrat i Renata Dancewicz zachwycali w kultowym serialu. Odnowiona produkcja wróciła na antenę TVP!

"Ekstradycja" to serial, który już śmiało można nazwać kultowym. Każdy z sezonów „Ekstradycji” to wycinek z ówczesnej Polski. Wojciech Wójcik realizując bardzo dobry serial kryminalny, przy okazji tak naprawdę nakręcił portret Polski lat 90. ubiegłego stulecia. Tych specyficznych czasów, gdy gliniarze otwarcie walili wódę na komendzie, a gangsterzy – uważający się za ludzi biznesu – w biały dzień urządzali jatki, aby wyeliminować konkurencję. Przypomnijmy sobie "Ekstradycję", czyli serial, który przetarł szlaki takim produkcjom jak "Glina", "Pitbull" czy "Ślepnąc od świateł"!

28.07.2022Ekstradycja

"Ekstradycja". Aleksandra Rosińska była dziecięcą gwiazdą polskich filmów i seriali! Jak wygląda i czym zajmuje się dzisiaj serialowa Basia Halska?

"Ekstradycja" to produkcja, która zrewolucjonizowała i odświeżyła gatunek serialu policyjnego w polskiej telewizji. Serial pokazał, że kryminalną opowieść można pokazać w "amerykańskim" stylu, gdzie akcja doskonale miesza się z dramatem oraz miejscami... czarną komedią. Serial Wojciecha Wójcika wręcz stał się odnośnikiem dla pozostałych produkcji tego gatunku, a sama "Ekstradycja" do dzisiaj jest ciepło wspominana przez fanów.

10.07.2021Ekstradycja

"Ekstradycja 2". Druga część przygód Olgierda Halskiego została zrekonstruowana! Kiedy premiera odświeżonej wersji kultowego kryminału? [WIDEO+ZDJĘCIA]

9 listopada TVP HD zaprasza na premierę drugiego sezonu zrekonstruowanego cyfrowo serialu „Ekstradycja”. Prace nad rekonstrukcją serialu przeprowadził Ośrodek Dokumentacji i Zbiorów Programowych (ODiZP) Telewizji Polskiej SA., w ramach programu POPC „Digitalizacja Polskiej Szkoły Telewizyjnej i Filmowej z Archiwum TVP S.A.”.

25.10.2018Ekstradycja

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×