"El Camino". Najważniejsze odniesienia do "Breaking Bad" w filmie Netflixa. Zauważyliście je wszystkie?

"El Camino", czyli film przedstawiający dalsze losy Jessego Pinkmana z "Breaking Bad" jest już dostępny na Netflix. W produkcji nie brakuje easter eggów i nawiązań do kultowego serialu, które będą nie lada gratką dla jego fanów. Jakie odniesienia do "Breaking Bad" znajdziemy w El Camino: Film "Breaking Bad"? Sprawdźcie, czy udało wam się wyłapać te z naszej galerii!

Multimedia

"El Camino" to nie lada gratka dla fanów serialu "Breaking Bad". Dzięki nowej produkcji Netflixa widzowie mogą przekonać się, jak dalej potoczyły się losy Jessego Pinkmana (Aaron Paul). Filmowa kontynuacja kultowego serialu zaczyna się tam, gdzie skończyło się "Breaking Bad" i daje odpowiedzi na wiele ważnych pytań, które nurtowały fanów serialu od sześciu lat: m.in. co stało się z Walterem White'em (Bryan Cranston), dlaczego Jesse tyle razy w serialu wspominał o Alasce i co się z nim działo, kiedy był przetrzymywany w niewoli, jaki los spotkał Lydię (Laura Fraser) oraz wiele, wiele innych.

"El Camino: Film Breaking Bad". Tylko dla fanów "Breaking Bad", czyli zmarnowany potencjał na coś naprawdę grubegoZobacz więcej

Najważniejsze odniesienia do "Breaking Bad" w filmie "El Camino"

"El Camino: Film Breaking Bad" nafaszerowane jest więc różnymi smaczkami oraz nawiązaniami do kultowego serialu. Vince Gilligan, scenarzysta i reżyser produkcji postarał się, aby filmowa kontynuacja losów Jesse'go usatysfakcjonowała najwierniejszych fanów, pozwalając im choć na chwilę wrócić do świata „Breaking Bad”.

Jakich odniesień do "Breaking Bad" można doszukać się w El Camino: Film "Breaking Bad"? Sprawdź, czy udało wam się wyłapać te z naszej galerii. Daj nam znać, jeśli odkryłeś coś, co przeoczyliśmy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×