"El Sueño". Jak marzenia zmieniają ludzkie życie?

Tydzień temu, w Meksyku zakończyły się zdjęcia do pierwszego polskiego filmu o surfingu, o tytule "El Sueno" (hiszp. Sen, Marzenie).

Multimedia

Była pracownica banku, szaman, miłośnicy surfingu, a pośród nich grupa młodych ludzi z Polski, to bohaterowie filmu dokumentalnego, opowiadającego o potrzebie poszukiwania swojego miejsca na ziemi, pogoni za marzeniami, które stanowi wyśniona fala - "El Sueño". Prawdziwe historie i emocje, które sprawią, że poczujesz, że warto żyć pełnią życia. Jak zapowiadają filmowcy będzie to pierwsza produkcja, która pozwala zrozumieć na czym polega surfing, jak wygląda życie surferów, jakie są fale i dlaczego twoje życie tak bardzo zmienia się gdy łapiesz pierwszą z nich.

Zdjęcia do "El Sueño" zaczęły się w marcu w Meksyku i bierze w nich udział m.in. rodzima czołówka surfingu: Janek Korycki, Karolina Winkowska oraz Jurek Kijkowski. Za produkcję i promocje filmu odpowiada agencja Front Brand Integrated, która w związku z jego powstaniem zapowiada eventy i spotkania o charakterze lifestylowym i ekologicznym.

"El Sueño" to opowiedziana w formie dokumentu historia ludzi, którzy odkryli swój raj na ziemi w małej wiosce rybackiej Puerto Escondido (Ukryty Port). Pochodzący z różnych środowisk i miejsc , odnaleźli tutaj swój raj, w którym żyją zgodnie z naturą i mogą oddawać się swoim pasjom i zainteresowaniom.

  • To będzie pierwszy dokument opowiedziany z takimi emocjami - twierdzą z kolei zgodnie filmowcy Jakub Łubniewski i Mikołaj Molenda. To nie będzie film sportowy tylko film o surfingu, o marzeniach, szczęściu, ryzyku i poszukiwaniu - zakończył Jakub Łubniewski. Premiera filmu zaplanowana jest na koniec maja. Jak zapowiada Maciej Krystosiak, pierwszy pokaz odbędzie się w Warszawie i zakończy go duży event pod nazwą "Summer Alive", który jako cykliczna impreza organizowany jest od 2008 roku.

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×