Eleven poszerzył ofertę dla kibiców MMA i kickboxingu

Eleven Sports Network podpisała wieloletnią umowę z Fighting Spirit. Dzięki niej sieć poszerzyła ofertę relacji z zawodów mieszanych sztuk walki (MMA) i kickboxingu na terytorium Polski.

Multimedia

Widzowie stacji będą mogli oglądać transmisje na żywo i na wyłączność z gal M-1 Challenge oraz Enfusion Live: The World Championships of Kickboxing do końca 2017 roku. Już w ten weekend Eleven Sports Network pokaże Enfusion Live 39, który odbędzie się w słowackiej Żylinie.

W zawodach z cyklu Enfusion Live bierze udział jeden z najlepszych polskich kickbokserów, Rafał Dudek. Polska ma bogatą tradycję w wychowywaniu czołowych zawodników MMA. Mistrzem świata wagi ciężkiej M-1 Global był Marcina Tybura. Do tytułu czempiona rosyjskiej federacji pretendowali Marcin Zontek i Michał Wiencek. Gale są organizowane od 1997 roku. Kolejna M-1 Challenge 66 odbędzie się w piątek 27 maja w rosyjskim Orenburgu.

– Popularność sportów walki stale wzrasta, a te prawa to fantastyczny dodatek do naszej już i tak bardzo zróżnicowanej oferty", mówi Danny Menken, dyrektor zarządzający grupy Eleven Sports Network. „Gale M-1 Challenge i Enfusion Live, które niedawno pokazywaliśmy w Polsce, zostały dobrze przyjęte, więc jestem przekonany, że kibice ucieszą się z tej wiadomości. Poszerzenie naszej oferty o nowe, pełne akcji dyscypliny sportowe, jakimi są MMA i kickboxing sprawia, że nasz program staje się jeszcze bardziej atrakcyjny. Widzowie w Polsce mogą polegać na Eleven, jeżeli chodzi o interesującą rozrywkę sportową na światowym poziomie.

Na mocy umowy podpisanej z Fighting Spirit, wyłącznego dystrybutora praw telewizyjnych do M-1 Challenge i Enfusion Live, Eleven Sports Network będzie mogła pokazywać także materiały archiwalne z 25 najbardziej ekscytujących pojedynków w M-1 Challenge.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×