"Elif" 1021. Aresztowanie Kerema w ostatnim odcinku przed długą przerwą! Dramatyczny koniec [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Elif" 1021. streszczenie odcinka. Będzie to ostatni odcinek przed długą przerwą w emisji tureckich hitów na antenie TVP. W 1021. odcinku "Elif" dojdzie do dramatycznych zdarzeń. Widzowie zobaczą aresztowanie Kerema, które wstrząśnie całą rodziną.

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 1021. W CZWARTEK, 22.07.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 1021.

To ostatnie dni z tureckimi serialami w TVP. Jeszcze w czwartek wyemitowane zostaną premierowe odcinki "Elif" i "Przysięgi", a od piątku, 23 lipca nastąpi przerwa w emisji. Powodem są Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Co wydarzy się w ostatnim odcinku "Elif" przed długą przerwą?

Çağla Şimşek jako serialowa Reyhan skradła serca widzów. Jak dziś wygląda? Trudno oderwać od niej wzrok!Zobacz więcej

Aresztowanie Kerema i ucieczka Emirhana w 1021. odcinku "Elif"

Jülide, zaniepokojona przedłużającą się nieobecnością syna, zaczyna go szukać. Tufan zapewnia ją, że nie wyjawił chłopcu prawdy o tym, kim jest. W domu Jülide znajduje jednak zdjęcie ich trójki oraz pełen goryczy list od Emirhana.

Chłopiec czuje się oszukany i postanawia uciec z domu. Wszyscy pełni ekscytacji odliczają ostatnie godziny do pokazu. Mahir otrzymuje wiadomość, że policja znalazła w firmowym transporcie nielegalnie przewożone leki.

To ona będzie winna tragedii u Haktanirów! Tajemnica z przeszłości i mnóstwo cierpieniaZobacz więcej

Razem z matką niecierpliwie czekają na rozwój sytuacji. Na chwilę przed rozpoczęciem pokazu, w lokalu pojawia się policja i aresztują Kerema pod zarzutem przemytu. Jego rodzina i bliscy są zrozpaczeni.

Zobacz zdjęcia z 1021. odcinka "Elif" w galerii.

Zobacz galerię

W emisji jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif udało się zbiec przed ludźmi Tarika. Wiodą teraz skromne życie, widma przeszłości nie do końca je opuściły. Parla nie poślubiła Kerema, ale zachowuje się jak jego żona i pani domu. Macide ze smutkiem przygląda się całej sytuacji, nie mogąc pogodzić się z nieszczęśliwym losem swoich dzieci. Kobieta martwi się także o Elif i Sere, które nagle zniknęły z rezydencji. W domu zjawia się za to jej siostra - Kymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Macide nie posiada się ze szczęścia. Ta szykuje planuje jednak zemstę!

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

Komentarze

Skomentuj
  • Dawid (gość)

    Tufan to jakiś psychol.

    22.07.2021 21:16
  • Aneta (gość)

    Elif to jeden z najgorszych seriali tureckich w stylu zabili go a uciekł, nieprawdopodobne intrygi, czarne charaktery, ucięty wątek poprzedniej rodziny Melek, jedna wielka fantazja, a zakończenie idiotyczne.

    22.07.2021 17:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×