"Elif" 957. Tufan rzuca się na Jülide! Mama Emirhana upada i traci przytomność. Co z nią będzie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Elif" 957. Streszczenie odcinka znajdziesz w tekście poniżej. Tufan chce skrzywdzić Jülide! W kolejnym odcinku rzuci się na matkę swojego syna, a ta niefortunnie upadnie i straci przytomność. Poleje się krew! Sprawdź, co wydarzy się w "Elif".

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 957. W ŚRODĘ, 14.04.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 957.

Şafak jest zupełnie rozbity po rozmowie z Jülide. Nie pojmuje, dlaczego ukochana go odepchnęła. Leman w 957. odcinku "Elif" jest zaniepokojona zachowaniem syna. Alev dowiaduje się od Tufana, że groził Jülide. Asli i Melek poszukują pracy. Kerem nie radzi sobie z natłokiem spraw w firmie i postanawia zatrudnić asystentkę. Właściciel sklepu sprzedaje wszystkie ciastka Melek, a do tego kontaktuje ją ze znajomą właścicielką cukierni, która składa u Melek duże zamówienie.

Mroczna przeszłość Levanta wychodzi na jaw! Hümeyra jest w szokuZobacz więcej

Elif wyrzucona ze szkoły. Co z nią będzie?

Elif jest bardzo smutna z powodu szkoły, dodatkowo czuje się winna, że Asli straciła pracę. Mahir podstępem informuje Ranę o firmowym spotkaniu. Asli natrafia na ogłoszenie fundacji Macide i postanawia zgłosić Elif do programu stypendialnego. Gdy okazuje się, że nie ma już miejsc, dziewczyna postanawia osobiście porozmawiać z Macide.

Tufan napastuje Jülide!

Tufan nachodzi Jülide w sklepie i napastuje ją. Jülide przewraca się, próbując oswobodzić się z uścisku Tufana, uderza się w głowę i traci przytomność. Co wydarzy się dalej w serialu "Elif"?

Zobacz galerię

Przypominamy, że w emisji jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif udało się zbiec przed ludźmi Tarika. Wiodą teraz skromne życie, widma przeszłości nie do końca je opuściły. Parla nie poślubiła Kerema, ale zachowuje się jak jego żona i pani domu. Macide ze smutkiem przygląda się całej sytuacji, nie mogąc pogodzić się z nieszczęśliwym losem swoich dzieci. Kobieta martwi się także o Elif i Sere, które nagle zniknęły z rezydencji. W domu zjawia się za to jej siostra - Kymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Macide nie posiada się ze szczęścia. Ta szykuje planuje jednak zemstę!

Odmieniona Parla w nowych odcinkach. Seyda Bayram nie przypomina już siebie samej?Zobacz więcej

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

Komentarze

Skomentuj
 • Wanda (gość)

  Słusznie! Nie rozumie zupełnie tych mało kumatych niedobitków. Kto rozumny ogląda coś, co Mu nie odpowiada, a dodatkowo komentuje swoje idiotyczne poglądy? Odpowiem: idiota!

  14.04.2021 11:57
 • Wieśka (gość)

  Jeśli się nie podoba , to nie oglądam. Po co te głupie komentarze?

  14.04.2021 08:13
 • Dorota (gość)

  Hit komentarzy 🤣🤣🤣

  13.04.2021 22:45
 • ro (gość)

  Julide winna opuścić nieruchomość Safaka, a nie spławiła go jak byle frajera i nic się nie stało. Jeśli tak się obawia Tufana to powinna jak Melek zniknąć. Macide nazywa Melek spadkobierczynią, ale przecież Yusuf odrzucił spadek, wiec czy Melek powinna po niego sięgać? Humi dziś ładnie cięła wielką damę jak kazała służce przytargać pudło z gitarą, widać że piłuje pazury na Leventa. Szkoda tylko Asli, to taka wielka idealistka, że faktycznie sprostać jej może tylko marzyciel Kerem i jego holding.

  13.04.2021 20:46
 • Maniek (gość)

  Asli naiwnie kalkuluje, myśli, że jak powie dyrektorowi co o nim myśli i uczuciach dzieci, to wzruszy go i pozwoli Elif chodzić do szkoły. Ten plan Alev może się na nic zdać, jak Safak zobaczy Julide z Tufanem z kwiatami dla niej, ale też może usłyszeć i zobaczyć jak ona odzrzuca jego uczucie i domyśli się, że ktoś natarczywie się do niej zaleca. Rodzina pytała Macide co jej się śniło a ona w tym czasie przypominała sen, potem Kerem mówił, że zawiadomił policje i nie wiadomo, czy ona opowidała im właśnie o Melek i Elif po Yusufie.

  13.04.2021 14:54
 • Pitbull (gość)

  Qur....a, nie wiedziałem że są takie pojeb....e filmy o tym że Tuffal chce dmuchnąć Samiradżę a Safija nie da d.... Abdullahowi.

  13.04.2021 14:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×