"Elif" 961. Koszmarna awantura Asli i Kerema! Hümeyra i Levent coraz bliżej. Kiymet wszystko zepsuje? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Elif" odc. 961. Keremowi puszczają nerwy. Wszystko przez to, że zatrudnił Asli. W kolejnym odcinku "Elif" tych dwoje będzie próbowało wyjaśnić nieporozumienie. Co z tego wyniknie? Co będzie z Şafakiem, który cierpi po rozstaniu z Jülide? Streszczenie odcinka 961. jest w tekście poniżej.

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 961. WE WTOREK, 20.04.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 961.

Şafak bardzo przeżywa rozstanie z Jülide. Tymczasem Alev nadal robi wszystko, żeby zrazić go do ukochanej, a jednocześnie zyskać zaufanie Jülide. Leman coraz bardziej przywiązuje się do Emirhana, który mieszka u niej na czas pobytu Jülide w szpitalu. W 961. odcinku "Elif" Melek, Elif oraz Asli postanawiają zamieszkać razem. Podczas przenoszenia rzeczy Asli zostaje pilnie wezwana do holdingu. Na miejscu Kerem, przekonany, że Asli została zatrudniona jako jego asystentka i już pierwszego dnia nie raczyła pojawić się w pracy, nie pozostawia na niej suchej nitki, wytykając jej brak odpowiedzialności i lekceważący stosunek do pracy.

Ece Baliç, czyli prześliczna Asli z tureckiego hitu. Jak wygląda prywatnie? Bez makijażu zachwyca!Zobacz więcej

Gdy wychodzi na jaw nieporozumienie, Kerem bezskutecznie próbuje załagodzić sytuację. Birce czuje się winna z powodu zaistniałej sytuacji, a ponieważ wie, że Asli chciałaby otrzymać taką pracę, postanawia ją przekonać do powtórnej rozmowy z Keremem. Kiymet robi aluzje do relacji Hümeyry i Leventa.

Chociaż Hümeyra i jej ochroniarz rzeczywiście stają się sobie coraz bliżsi, Hümeyrę drażnią sugestie ciotki i postanawia traktować Leventa z większym dystansem.

Zobacz galerię

Przypominamy, że w emisji jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif udało się zbiec przed ludźmi Tarika. Wiodą teraz skromne życie, widma przeszłości nie do końca je opuściły. Parla nie poślubiła Kerema, ale zachowuje się jak jego żona i pani domu. Macide ze smutkiem przygląda się całej sytuacji, nie mogąc pogodzić się z nieszczęśliwym losem swoich dzieci. Kobieta martwi się także o Elif i Sere, które nagle zniknęły z rezydencji. W domu zjawia się za to jej siostra - Kymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Macide nie posiada się ze szczęścia. Ta szykuje planuje jednak zemstę!

Odmieniona Parla w nowych odcinkach. Seyda Bayram nie przypomina już siebie samej?Zobacz więcej

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

Komentarze

Skomentuj
  • Marcin (gość)

    Birce to fajtłapa zwichneła nogę na płaskich butach, a na obcasie to nie wspomnę. Filiz narzeka teraz, że nie ma gdzie rąk wsadzić, ale powinna też pamietać, że wcześniej miała czas na pogaduchy, niech się teraz przyzwyczaja do pracy pod presją przy dużych nakłdach. Humi powinna też wezwać policję jadąc ratować Leventa. Kimet musi teraz uważać szczególnie na Humi, bo ona jest podejrzliwa w stosunku do niej, z nią nie będzie teraz tak łatwo tak jak kiedyś dla Tarika. Asli powinna przyzwaczaić się że w prywatnych firmach szefowie wyładowują złość na pracownikach kiedy mają zły humor, niestety to nie jest budżetówka. Dziwne, że Asli skończyła studia związane z modą, a pracowała jako nauczycielka.

    21.04.2021 16:34
  • Hhhh (gość)

    Ble ble

    20.04.2021 13:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×