"Elif" 962. Ludzie Tarika chcą zlikwidować Levanta! Hümeyra rusza z pomocą [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Elif" odc. 962. Levant znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Sprawdź streszczenie odcinka 962. "Elif". Ludzie Tarika zasadzą się na jego życie, ale Hümeyra ruszy z pomocą. Czy uratuje swojego ochroniarza?

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 962. W ŚRODĘ 20.04.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 962.

Birce w towarzystwie Akina odwiedza Asli, dziewczyna nie ma pojęcia, że w tym samym domu mieszka Elif. Mimo nalegań Birce, Asli nie udaje się przekonać. W końcu do zmiany zdania skłania ją Melek.

Kerem zachwycony pracą Asli w 962. odcinku "Elif"

Kerem jest miło zaskoczony decyzją Asli i od razu wrzuca ją w wir pracy. Asli znakomicie wywiązuje się ze swoich nowych obowiązków. Levent informuje Hümeyrę, że wybiera się do lasu pod namiot.

Koszmarna awantura Asli i Kerema! Hümeyra i Levent coraz bliżejZobacz więcej

Levant w niebezpieczeństwie w 962. odcinku "Elif"

Chwilę po opuszczeniu przez niego rezydencji, Hümeyra dostaje list od Tarika, z którego jasno wynika, że kazał swoim ludziom zabić Leventa. Przerażona Hümeyra natychmiast wyrusza jego śladem. Przybywa na miejsce w ostatniej chwili i ratuje Leventowi życie.

Zobacz galerię

Przypominamy, że w emisji jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif udało się zbiec przed ludźmi Tarika. Wiodą teraz skromne życie, widma przeszłości nie do końca je opuściły. Parla nie poślubiła Kerema, ale zachowuje się jak jego żona i pani domu. Macide ze smutkiem przygląda się całej sytuacji, nie mogąc pogodzić się z nieszczęśliwym losem swoich dzieci. Kobieta martwi się także o Elif i Sere, które nagle zniknęły z rezydencji. W domu zjawia się za to jej siostra - Kymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Macide nie posiada się ze szczęścia. Ta szykuje planuje jednak zemstę!

Odmieniona Parla w nowych odcinkach. Seyda Bayram nie przypomina już siebie samej?Zobacz więcej

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

Komentarze

Skomentuj
  • Mumiza (gość)

    Ciekawe dlaczego Humerya pobiegła i uratowała życie Leventowi

    Dla mnie to oni do siebie nie pasują

    20.04.2021 07:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×