"Elif". Berna Keskin i jej sensualne zdjęcia. W krótkich włosach w ogóle nie przypomina serialowej Hümeyry! Zobacz, jak na co dzień wygląda

Berna Keskin w serialu "Elif" gra Hümeyrę. Turecka aktorka na co dzień wygląda zupełnie inaczej niż jej serialowa bohaterka. Berna Keskin od jakiegoś czasu nosi bardzo krótkie włosy i wygląda w nich świetnie! Zobacz prywatne zdjęcia gwiazdy serialu "Elif". Taka prywatnie jest Berna Keskin.

Multimedia

"Elif" od poniedziałku do piątku o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Hümeyra w serialu "Elif" to jedna z nowych bohaterek. Jest siostrą Kerema (Nevzat Can) i żoną Tarika (Murat Prosçiler). Nie zdaje sobie sprawy, że mąż ją oszukuje i zdradza. Pragnie dać mu dziecko, o którym też sama marzy od wielu lat.

Kerem coraz bardziej lubiany przez widzów! Kim jest wcielający się w niego aktor Nevzat Can? Ma dziewczynę?Zobacz więcej

W Hümeyrę wciela się Berna Keskin. Jej serialowa bohaterka jest naiwna, daje się wplątać w różne intrygi. Sama jednak wydaje się być bardzo pogubiona. A jaka jest aktorka, która ją kreuje?

Berna Keskin - kim jest?

Berna Keskin urodziła się w Stambule w 1987 roku. Ma 1,68 cm wzrostu i waży 57 kilogramów. Studiowała aktorstwo w Centrum Kultury Sadri Alışık, ale jej dorobek zawodowy nie jest zbyt duży. Zagrała epizodyczne role w produkcjach "Acil Aşk Aranıyor", "Kiraz Mevsimi" i "Kardeş Payı". Rola Hümeyry sprawiła, że poznała ją szersza widownia.

Niedawno Berna Keskin zdecydowała się na zmianę w wyglądzie. Postanowiła ściąć włosy. Zabieg ten sprawił, że bardzo się zmieniła. Jak teraz wygląda? Zobaczcie w naszej galerii!

"Elif" - o czym jest serial?

Melek (Sellin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie (Altug Seçkiner), najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Urodziła Elif (Isabella Damla Güvenilir) i po kilku latach ponownie spotkała Kenana. On miał już jednak inną żonę. Po wielu perypetiach udało im się znowu być razem, ale Kenan zmarł w tragicznych okolicznościach. Później Melek poznała Yusufa, z którym się związała, ale także doszło do tragedii. Elif została uznana za sierotę i trafiła do rezydencji Haktanirów, gdzie głową rodziny jest ciotka Ysufa, Macide (Nur Gurkan). Tam pojawiła się też Reyhan (Çağla Şimşek), która rozpoczęła pracę jako służąca.

Süreyya nową bohaterką w serialu. Będzie z Keremem? Kim jest grająca ją Melisa Döngel?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kkkkot (gość)

    Dziękuję Wam. Czekałam na artykuł o Bernie Keskin od początku 4. sezonu. No cóż...urody można jej tylko pozazdrościć. Ale co do włosów- zdecydowanie jej było ładniej w długich, ale kręconych a nie prostych. Takich jak miała w 4. sezonie. Ja nie rozumiem jednego - dlaczego jeśli ktoś pięknie wygląda, ma wystarczającą urodę to chce coś jeszcze modyfikować! Bez sensu. Znam setki takich osób które miały urodę ale wolały ro zepsuć i np. Ściąć włosy, pofarbować na blond albo zapuścić grzywkę. No pytam się PO CO???

    23.10.2020 23:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×